New Work letos otevře nové kanceláře v Česku i dalších zemích regionu

Společnost New Work, poskytovatel flexibilních kancelářských prostor, pokračuje ve své expanzi v Česku. Po spuštění kanceláří v budově Dynamica v pražské Waltrovce plánuje ještě do konce letošního roku otevřít pracovní prostory v areálu Rustonka v Praze Karlíně. A během roku 2020 by měly přibýt do nabídky New Worku další čtyři pražská centra, informovala firma v tiskové zprávě.
Německý podnikatel Hubert Abt, zakladatel a výkonný ředitel společnosti. Foto: New Work

„Do konce roku 2020 plánujeme provozovat v Praze prostory nejméně v sedmi lokalitách o celkové ploše více než 25 tisíc metrů čtverečních. Tím New Work ještě výrazněji potvrdí roli významného hráče na českém trhu,“ uvedl německý podnikatel, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Hubert Abt.

Podle jeho vyjádření se firmě, kterou založil v roce 2012, kdy firma otevřela své první kancelářské centrum v maďarské Budapešti, daří se i v dalších zemích. (Aktuálně společnost působí v pěti zemích regionu střední a východní Evropy: V Česku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a na Ukrajině).

V říjnu přibyde do nabídky kancelářských prostor nové město – polská Lodž – a v listopadu naváže otevřením nového centra v Krakově. „Postupně se tak naše působnost rozšíří ze současných sedmi měst a během roku 2020 budeme přítomni už ve dvanácti městech regionu střední a východní Evropy,“ naznačil Abt další plány.

PSALI JSME:
Pracovat a bavit se? Víme, jak vybrat coworkingové centrum

Do konce roku 2020 plánuje mít New Work v provozu 50 kancelářských center s celkovou plochou přes 130 tisíc metrů čtverečních a upevnit tak pozici druhého největšího poskytovatele pracovních prostor v regionu.

Firma v tiskové zprávě uvedla, že její mateřská maďarská společnost (pozn. red. – NEW WORK Offices Zártkörűen Működő Részvénytársaság) aktuálně změnila svou formu ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost a zvýšila své základní jmění na deset milionů euro, aby financovala další růst.

Ke dni zveřejnění tiskové zprávy však byla podle zjištění redakce FAEI.cz mateřská společnost stále uvedena v maďarském obchodním rejstříku s názvem „společnost s ručením omezeným“ (Zártkörűen Működő Részvénytársaság).

Reprofoto: FAEI.cz

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru