NN nabízí nový způsob investování. Start Invest se přizpůsobí rytmu a potřebám života.

Peníze na spořicím účtu v bance nebo doma v kasičce kvůli inflaci dále ztrácejí svou hodnotu. Ať už si chcete chytře našetřit na nové bydlení, na dovolenou snů v penzi anebo jednoduše spokojené stáří s vnoučaty, vyplatí se svěřit investice odborníkům. NN pojišťovna a penzijní společnost proto ve spolupráci s největším evropským správcem investic Amundi nabízí nový produkt Start Invest, který se umí přizpůsobit životnímu cyklu klientů a naplno využívá potenciál pravidelného dlouhodobého investování. Začít chytře investovat je možné už od 500 Kč za měsíc.

„Start Invest je jedinečným programem životního cyklu, jehož dynamika a potenciál roste s časem a také díky výběru renomovaných investičních správců. Navíc nemusíte čekat na nejvhodnější okamžik, ale investujete pravidelně a v klidu, bez ohledu na to, zda finanční trhy právě rostou, či klesají,“ vysvětluje výhody nového způsobu investování Milan Tomášek, manažer investic a penzijních produktů NN pojišťovny a penzijní společnosti.

Obvykle se klient při pravidelném investování musí hned v úvodu rozhodnout, jak dynamicky chce investovat po celou dobu pravidelného spoření. Start Invest ale umožňuje díky aktivnímu řízení navrženému světovými specialisty na investice efektivnější přístup k dlouhodobému investování. „Nový produkt v nabídce NN sám přizpůsobuje poměr akcií a dluhopisů v závislosti na době, po kterou klient investuje. Výsledkem je, že produkt se přizpůsobuje na míru každého životního cyklu,“ přibližuje Milan Tomášek.

Pro dosažení vyššího zhodnocení jsou strategie Start Invest nastaveny tak, že se na začátku investičního období více investuje do akcií, které jsou schopny nabídnout nejvyšší potenciál zhodnocení. Zároveň ale není důvod k obavám ze špatného načasování výběru financí, protože 8 let před koncem individuálně nastaveného investičního horizontu, se podíl akcií automaticky začne snižovat. Klientům je tak zajištěna vyšší ochrana jejich investic.

„Většina lidí také ocení, že Start Invest funguje zcela online bez nutnosti zdlouhavého papírování a jeho nastavení lze flexibilně měnit. Klienti tak mohou kdykoliv upravit výši svých měsíčních příspěvků. Bez závazků je také možné prostředky v případě nutnosti kdykoliv vybrat,“ dodává Milan Tomášek.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru