Nová karta otevírá návštěvníkům Teplic městské atrakce

Společnost VisitTeplice pro letošní turistickou sezónu připravila novinku, která má přilákat návštěvníky k nejvýznamnějším památkám i dalším atraktivním cílům. Nová TepliceCARD má verzi pro jednotlivce i celou rodinu.
Ilustrační foto: VisitTeplice

„Návštěvníky města tak chceme přimět k tomu, aby si ho maximálně užili a nemuseli neustále přemýšlet nad placením. S kartou ušetří podstatnou částku,“ říká Pavla Lehnerová, výkonná ředitelka VisitTeplice.

Jednotlivec za kartu zaplatí jen 360 korun a dostane služby v hodnotě 580 Kč, rodinná verze pro dva dospělé a dvě děti stojí 1110 korun a nabízí služby za 1580 Kč. „Všechny výhody je možné čerpat postupně, tedy i v rámci opakovaných návštěv, až do konce platnosti vydané karty,“ dodává Pavla Lehnerová.

V ceně nejvýznamnější památky, vyjížďky i nákupy

Karta obsahuje vstup k ostatkům Svatého Clari, vstup na vyhlídkovou věž, vstup do teplického zámku včetně jedné expozice podle vlastního výběru, vstup do botanické zahrady, jízdu turistickým vláčkem Humboldt a jízdu vyhlídkovým kabriobusem na Doubravku. Dospělí návštěvníci navíc dostanou pivo zdarma v pivovaru Monopol a nejnovějším benefitem je stokorunová poukázka na nákup v obchodním centru Galerie Teplice.

„Věřím, že už teď je to spousta důvodů, proč si naši kartu pořídit,“ říká šéfka VisitTeplice a nevylučuje, že budou přibývat i další lákadla. Držitel karty navíc dostane QR kód k aktivaci turistické aplikace Premiant eGuide stažené do mobilu nebo tabletu. Ta provází turisty po nejzajímavějších místech Teplic v devíti jazycích.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru