Nové posily pro bankovní tým advokátní kanceláře Noerr

Skupinu bankovního a finančního práva pražského zastoupení mezinárodní advokátní kanceláře Noerr posílily dvě zkušené právničky, a sice Katarína Jendželovská a Tereza Marek. Pražská kancelář Noerr tak pokračuje ve stabilním růstu v této oblasti, ve které si v poslední době připsala unikátní úspěchy.
Na pozici seniorní advokátky coby nová klíčová členka týmu bankovního a finančního práva nastoupila zkušená advokátka Katarína Jendželovská. Foto: Noerr

Mezi ty patří na poli finanční litigace vítězství u Nejvyššího soudu České republiky ve věci zahraniční bankovní pohledávky přesahující jednu miliardu korun, nebo poradenství pro přední evropskou bankovní skupinu v segmentu komplexního přeshraničního financování v hodnotě stovek milionů EUR.

Na pozici seniorní advokátky coby nová klíčová členka týmu bankovního a finančního práva nastoupila zkušená advokátka Katarína Jendželovská, která strávila předchozích sedm let v pražské pobočce advokátní kanceláře Eversheds Sutherland a ještě předtím čerpala zkušenosti mimo jiné v pražské kanceláři Clifford Chance.

Katarína poskytuje komplexní právní servis u finančních transakcí na straně věřitelů i dlužníků, a dále se specializuje na vybrané otázky finanční regulatoriky. Katarína vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a rovněž v rámci programu Erasmus studovala na Universiteit Gent v Belgii.

Na pozici advokátky nastoupila Tereza Marek, jež předtím působila například v advokátních kancelářích Wilsons CEE a Havel & Partners. Tereza se specializuje zejména na financování nemovitostních transakcí a v pražské kanceláři Noerr bude též poskytovat i poradenství v oblasti obchodního práva v rámci pracovní skupiny M&A a korporátního práva. Tereza je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Na pozici seniorní advokátky coby nová klíčová členka týmu bankovního a finančního práva nastoupila zkušená advokátka Katarína Jendželovská. Foto: Noerr

„Obě kolegyně představují pečlivě vybrané posily zapadající do našeho týmu jak profesně, tak osobnostně. Jsem přesvědčen, že jej pomohou dále rozvíjet za podpory ostatních našich právníků a pod mentoringem seniorního kolegy Filipa Murára, který je nyní na odborné stáži u Evropské investiční banky,“ říká vedoucí partner pražské skupiny bankovnictví a financí v advokátní kanceláři Noerr Luděk Chvosta.

„Posílení pražské bankovní skupiny je dalším krokem v naší růstové strategii jak v České republice, tak v regionu CEE, s cílem dále rozšířit naše integrované korporátní, finanční a transakční poradenství cílenými investicemi do odborně nejzdatnějších kolegů,“ dodává dlouholetá řídící partnerka pražské kanceláře Noerr Barbara Kusak.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nový byt na hypotéku s úrokem 2,99 %

Nová bankovní rada měla již dvakrát možnost pohnout s úrokovými sazbami, ale nestalo se. Dvoutýdenní repo sazba zůstává na sedmi procentech, banky aktuálně nabízejí hypotéky se sazbou v rozmezí 6 až 7 % včetně …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

„Lidé jsou jako přežraná lvice. Blahobyt jim vzal cíle i štěstí,“ říká Jágrův osobní kouč

Rozhovor
Od určité míry ekonomických parametrů pocit subjektivního štěstí a úspěchu přestane stoupat, a dokonce naopak začne klesat, říká v rozhovoru Marian Jelínek, sportovní psycholog a osobní kouč Jaromíra Jágra. Lidé podle něj chtějí cíl tak moc, že nemají problém podrazit kamaráda, ve jménu cíle a úspěchů vzít doping, podplatit tu či onu zakázku.

Vraťte mi moje peníze!

Poradna
Prý je to prakticky vyloučené. Ale vyprávějte to někomu, kdo se splete, přehlídne či překlepne a pošle peníze na …