Novinky v osobních financích: Air Bank a O2 sázejí na synergie, spojují síly a nabízejí odměnu

Tento týden bylo velmi snadné zvolit tu nejzajímavější novinku ze světa osobních financí. Jednoznačně jí byla zpráva společností ze skupiny PPF, tedy Air Bank a O2, že pro získání odměny 300 korun každý měsíc na bankovní účet u Air Bank stačí aktivně využívat služeb obou společností a splnit podmínky této exkluzivní, nové a časově neomezené nabídky.
Air Bank a O2 sázejí na synergie, spojují síly a nabízejí odměnu 300 korun měsíčně. Foto: Air Bank/O2

Odměnu 300 korun zpět na účet získají od dubna 2023 noví i stávající zákazníci Air Bank a O2, kteří budou aktivně využívat služeb obou společností určených pro nepodnikatele. Tedy na účet vedený u Air Bank jim přijde alespoň 10 000 korun měsíčně a zároveň budou z účtu v Air Bank hradit faktury za služby operátora O2 ve výši alespoň 600 korun.

Nový účet u Air Bank si zákazníci jednoduše sjednají on-line přes mobilní nebo internetové bankovnictví a také na všech pobočkách banky. S on-line sjednáním účtu u Air Bank jim zároveň poradí i v jakékoliv prodejně O2. Odměnu 300 korun měsíčně (při splnění podmínek, pozn. red.) si pak mohou zákazníci zapnout ve svém mobilním i internetovém bankovnictví.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Air Bank nechce ani „čtvrtmilionáře“

Moneta Money Bank informovala, že její klienti loni projevili enormní zájem o doplňkové důchodové připojištění a tento trend pokračuje i letos. Oproti první čtvrtině loňského roku eviduje banka za první letošní kvartál nárůst nově uzavřených smluv doplňkového penzijního připojištění na úrovni 518 procent. Růst je patrný už od druhé poloviny loňského roku, kdy banka začala produkt nabízet.

Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) sdělila, že vylepšila proces sjednání stavebního spoření. Od letošního dubna je on-line sjednání nového stavebka rychlejší a jednodušší díky bankovní identitě. Smlouva pro dospělého žadatele je uzavřena prakticky okamžitě. Při sjednání stavebka dětem je nutné doložit pouze rodný list dítěte a to nejpozději do 14 dnů od sjednání.

PSALI JSME:
Jak ze stavebního spoření dostat maximum?

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Hypotéky budou díky ČNB o něco dostupnější

Dobrá zpráva pro zájemce o vlastní bydlení přišla ze čtvrtečního zasedání Bankovní rady České národní banky (ČNB). Ta zrušila s platností od 1. července jeden z limitujících požadavků na žadatele o hypotéku, …

Evropská inflace konečně na ústupu

Po dubnovém chvilkovém nárůstu se v květnu inflace v eurozóně začala opět snižovat. Z původních sedmi procent poklesla na 6,1 procenta a byla tak nejnižší za posledních 15 měsíců.

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB