Novinky v osobních financích: Air Bank a Zonky nově půjčí přes milion

Novinky v osobních financích byly tento týden skromné, do redakce jsme obdrželi po dvou tiskových zprávách z Air Bank a od skupiny ČSOB. Za nejzajímavější jsme vyhodnotili to, že Air Bank v pátek zvýšila maximální limit pro výši neúčelových spotřebitelských úvěrů o 300 tisíc korun, tedy až do výše 1,2 milionu. Totéž platí i pro Zonky.
Air Bank a Zonky zvýšily maximální limit pro výši neúčelových spotřebitelských úvěrů až do výše 1,2 milionu. Ilustrační foto: Depositphotos.com

Air Bank také informovala, že se – stejně jako v loňském roce – i letos připojuje k myšlence Milostivého léta II se svou vlastní akcí. Klientům nabízí odpuštění části dluhu, aby se tak snadněji zbavili probíhající exekuce, do které se dostali, protože nespláceli své závazky. Banka prý chce vlastní akcí podpořit společenskou diskuzi vyvolanou a inspirovat tak více lidí, aby začali svou situaci řešit.

ČSOB Stavební spořitelna informovala o tom, uvádí na trh nový tarif stavebního spoření s názvem Trend, kterým nahrazuje stávající tarif s názvem Komfort. Nový tarif přináší zvýšení základní sazby vkladů z jednoho na 1,5 procenta.  Spolu s tím se zvyšuje i bonusová sazba za pravidelné spoření z 0,5 procenta na jedno procento.

Spořitelna dále uvedla, že rozšiřuje portfolio úsporných produktů. Její nový nezajištěný meziúvěr na úsporné bydlení lze využít na výstavbu nebo rekonstrukci. Úvěr bez zajištění lze čerpat až do výše 1,5 milionu korun, klienti zároveň mohou dosáhnout na prémii vyplácenou na související stavebko. Při úvěru 1,5 milionu korun představuje prémii 3 000 korun za rok.

Ilustrační foto: Depositphotos.com

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Hypotéka i spoření za stejnou úrokovou sazbu? Při současné výši inflace realita

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB