Novinky v osobních financích: Chameleon střídá lišku

Změna po třiceti letech je něco, co nelze jen tak přehlédnout. Proto na první místo ve zprávách ze světa osobních financí tento týden řadíme informaci ČSOB Stavební spořitelny. Její tváří již nebude liška, nýbrž chameleon, který je tváří úspěšného komunikačního konceptu skupiny ČSOB již od roku 2021.
Tváří ČSOB Stavební spořitelny už nebude liška, nýbrž chameleon. Foto: ČSOB

ČSOB Stavební spořitelna vysvětlí změnu velkou televizní kampaní. Kampaň poběží od 3. dubna do 21. května nejen na televizních obrazovkách, ale také v rádiu a v on-line prostoru. Zároveň během jara zvenku přelepí všech 350 poradenských míst a kanceláří. Dojde samozřejmě i k výměně všech POS materiálů a plakátů.

Air Bank informovala, že ještě více zjednodušila založení účtu v aplikaci My Air. Místo dvou dokladů a platby z jiného účtu stačí novým klientům jen bankovní identita. Doposud bylo nutné nahrát dva doklady totožnosti a také si na nově zřizovaný účet poslat takzvanou aktivační platbu z jiného účtu vedeného na stejné jméno.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: „Spořka“ mění nejen své logo

Nákupní aliance Axigon uvedla, že možnost zaplatit za tankování prostřednictvím mobilní aplikace Shell SmartPay se průběžně rozšiřuje do dalších evropských zemí. Platbu, díky které není s využitím venkovní obsluhy nutné ani opustit vozidlo, lze uskutečnit i tankovacími kartami. Mobilní platba Shell SmartPay nahradila ke konci roku 2020 předešlé platby pomocí QR kódu.

Celkově je služba vedle Česka aktuálně dostupná v dalších deseti evropských zemích, a to v Belgii, Francii, Lucembursku, Německu, Nizozemsku, Polsku, Rakousku, na Slovensku, ve Spojeném království a ve Švýcarsku. Počet akceptačních míst a zemí s touto platební možností se postupně zvyšuje. V tomto roce se očekává její zprovoznění také v Bulharsku a Turecku.

PSALI JSME:
S pandemií vzrostl zájem o tankovací karty

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Hypotéky budou díky ČNB o něco dostupnější

Dobrá zpráva pro zájemce o vlastní bydlení přišla ze čtvrtečního zasedání Bankovní rady České národní banky (ČNB). Ta zrušila s platností od 1. července jeden z limitujících požadavků na žadatele o hypotéku, …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB