Novinky v osobních financích: Netradiční Vánoce podle mBank

Kdo letos nechce psát Ježíškovi o peníze, může zkusit „marketingovou loterii“ s mBank. Ta tento týden informovala, že po loňské úspěšné předvánoční kampani spouští letos další akci, v níž odmění klienty za placení mobilem nebo chytrými hodinkami. Za používání těchto platebních prostředků banka své klienty odmění bonusem až dva tisíce korun.
Banka každých 14 dní vybere 500 klientů, kteří vyhrají tolik, kolik za dané období utratili pomocí mobilu nebo chytrých hodinek, a to do výše dvou tisíc korun. Akce platí od 16. října do 15. prosince 2023. Ilustrační foto: FAEI.cz

Klienti, kteří si u banky založí účet, získají zpět stejnou částku, jakou pomocí mobilu nebo chytrých hodinek utratí, a to až do výše 2 000 korun. Současní klienti se mohou vyplněním formuláře s promo kódem „Vánoce“ zařadit do losování.

V něm banka každých 14 dní vybere 500 klientů, kteří vyhrají tolik, kolik za dané období utratili pomocí mobilu nebo chytrých hodinek, a to rovněž do výše dvou tisíc korun. Akce platí od 16. října do 15. prosince 2023.

Finanční skupina Partners tento týden informovala, že na jaře příštího roku spustí poradenskou banku – Partners Banku. V ní se mají propojit benefity klasických bankovních služeb a osobního servisu finančních poradců. To umožní také Partners Apka, která klientům zastřeší veškeré jejich aktuální osobní finance v jedné mobilní aplikaci. Na začátku listopadu má být spuštěn pilotní provoz.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Češi se mohou otestovat v oblasti digitální bezpečnosti

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

ČNB se obává míry lednového přecenění

Podle členky bankovní rady České národní banky (ČNB) Kariny Kubelkové je lednové přecenění zboží a služeb spojeno s velkou nejistotou a mohlo by být podle ní nakonec výraznější, než tuzemská centrální banka čeká.

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Neradostné vyhlídky stavebnictví pro další rok: Pokles o 2,7 procenta

Analýza
Za první tři čtvrtletí letošního roku stavební produkce v Česku meziročně klesla o 1,5 procenta a vyhlídky na další rok nejsou rovněž optimistické. Podle stavebních firem se propad stavební produkce prohloubí o 2,7 procenta. Vyplývá to z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q4/2003, kterou zpracovala analytická společnost CEEC Research a jejíž výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.