Novinky v osobních financích: Netradiční Vánoce podle mBank

Kdo letos nechce psát Ježíškovi o peníze, může zkusit „marketingovou loterii“ s mBank. Ta tento týden informovala, že po loňské úspěšné předvánoční kampani spouští letos další akci, v níž odmění klienty za placení mobilem nebo chytrými hodinkami. Za používání těchto platebních prostředků banka své klienty odmění bonusem až dva tisíce korun.
Banka každých 14 dní vybere 500 klientů, kteří vyhrají tolik, kolik za dané období utratili pomocí mobilu nebo chytrých hodinek, a to do výše dvou tisíc korun. Akce platí od 16. října do 15. prosince 2023. Ilustrační foto: FAEI.cz

Klienti, kteří si u banky založí účet, získají zpět stejnou částku, jakou pomocí mobilu nebo chytrých hodinek utratí, a to až do výše 2 000 korun. Současní klienti se mohou vyplněním formuláře s promo kódem „Vánoce“ zařadit do losování.

V něm banka každých 14 dní vybere 500 klientů, kteří vyhrají tolik, kolik za dané období utratili pomocí mobilu nebo chytrých hodinek, a to rovněž do výše dvou tisíc korun. Akce platí od 16. října do 15. prosince 2023.

Finanční skupina Partners tento týden informovala, že na jaře příštího roku spustí poradenskou banku – Partners Banku. V ní se mají propojit benefity klasických bankovních služeb a osobního servisu finančních poradců. To umožní také Partners Apka, která klientům zastřeší veškeré jejich aktuální osobní finance v jedné mobilní aplikaci. Na začátku listopadu má být spuštěn pilotní provoz.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB