Novinky v osobních financích: Odklad splátek bez záznamu v registrech

Tento týden nás v redakční poště s tiskovými zprávami nejvíce zaujala ta z České spořitelny. Banka je připravena pomoci všem klientům, kteří se v důsledku pandemie dostanou do problémů se splácením úvěrů a nabízí individuální odklad splátek na tři měsíce nebo snížení splátek na šest měsíců.
Odklad splátek bez záznamu v registrech. Ilustrační foto: Depositphotos.com

Posuzování odkladů splátek bude probíhat individuálně a retailoví klienti, kteří nebyli v posledních 15 měsících ve zpoždění se splátkami, mohou získat odklad bez negativního záznamu v registrech dlužníků. V případě firemních klientů bude o případném uvedení do registru dlužníků záležet především na individuálním posouzení jejich finanční situace.

Equa bank informovala, že odměňuje za doporučení nového klienta. Klienti banky, kteří nyní doporučí nového zákazníka, mohou získat odměnu 300 korun. Odměnu získává jak nový klient, tak ten, který ho doporučí. Podmínkou je otevření nového účtu on-line prostřednictvím webových stránek.

Skupina ČSOB informovala, že nabízí pojištění internetových rizik k účtu ve Smartbankingu na rok zdarma, a to pro nové i stávající klienty. Pojištění v hodnotě 25 korun měsíčně chrání nejen klienta, ale i jeho rodinu, resp. všechny, se kterými sdílí domácnost. Kromě krytí standardních rizik, jako jsou například problémy s reklamací zboží koupeného přes internet, nabízí toto pojištění i praktickou pomoc v podobě IT asistence.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Jak jsou Češi věrní bankám a jak nakupují na Vánoce?

Zavřít reklamu ×
 1. Článek nese nadpis odklad splátek a končí pojištěním internetových rizik, nechápu, co s tím autor zamýšlel.?

  • Dobrý den, jak naznačuje titulek (Novinky v osobních financích), jde o výčet zpráv ze světa osobních financí, které za ten který týden redakci zaujaly.
   S pozdravem
   Redakce

 2. Konečně jsem přiměla přítele ke změně banky na Equa bank, nejen, že teď dostaneme každý 300kč, ještě už konečně nebudu muset řešit, že všude vybírám já, protože on u staré banky platit za výběr. Teď už oba zadarmo.

 3. Tak tohle je fajn, třeba konečně přesvědčím mamku, aby taky změnila banku, je s tou svou nespokojená, ale nemá ráda změny, už jí přemlouvám dva roky 😀 Snad na tuhle nabídku od Equa uslyší!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru