Novou manažerkou marketingu ve společnosti Bankovní identita je Leila Goulliová

Novou manažerkou marketingu a PR ve společnosti Bankovní identita se od srpna letošního roku stala Leila Goulliová. Ve funkci nahradila Moniku Otradovcovou.
Novou manažerkou marketingu ve společnosti Bankovní identita je Leila Goulliová. Foto: Bankovní identita

Leila Goulliová naposledy působila jako výkonná ředitelka útvaru pro design, komunikaci a marketing v ČSOB. Ve skupině ČSOB působila v různých vedoucích pozicích celkem 13 let. Předtím pracovala v Newton Group jako daňový a účetní specialista pro investiční fondy. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické, Fakulty financí a účetnictví.

„Poslední rok názorně prokázal výhody digitalizace, kterou bankovní identita posouvá na ještě vyšší úroveň. Klientům umožňuje využívat přihlašování do internetového bankovnictví i pro vstupy ke službám státu a firem, tedy jednoduše používat vše, co potřebujeme a máme. Firmám BankID zefektivní procesy a přinese lepší zákaznickou zkušenost i více byznysu,“ uvádí Leila Goulliová.

Společnost Bankovní identita pomocí digitální platformy BankID propojuje firmy a instituce s bankami. Pro občany představuje bankovní identita prostředek, s jehož pomocí se mohou bezpečně a jednoduše elektronicky prokázat při používání on-line služeb státu, třeba na Portálu občana, firem nebo institucí. S bankovní identitou lze i potvrzovat transakce a formuláře vyplněné online nebo podepisovat dokumenty. Používá se stejně, jako funguje přihlašování k internetovému bankovnictví.

Akcionáři společnosti Bankovní identita jsou Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, Equa bank, Fio banka, Komerční banka, mBank, Moneta, Raiffeisenbank a UniCredit Bank.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Daně se týkají i zaměstnanců

Poradna
Také si myslíte, že se daně týkají především podnikatelů, protože za zaměstnance všechno zařídí mzdová účtárna? To je omyl! A navíc vás může stát dost peněz, protože zaměstnavatel může ve vašem případě uplatnit jen takové daňové zvýhodnění, k němuž mu dodáte podklady. A ty zase budete zajišťovat jen v případě, že se o uplatňovaných výhodách předem dozvíte.