Novou obchodní ředitelkou D.A.S. pojišťovny je Lída Krákorová

Personálie
Novou obchodní ředitelkou D.A.S. pojišťovny, která se na českém trhu už téměř tři dekády zabývá právním poradenstvím a právní ochranou, se v dubnu stala Lída Krákorová, na pozici jejího zástupce přišel Lubomír Slaba. Pojišťovna o tom informovala v tiskové zprávě s tím, že současně mění svou obchodní strategii.
Obchodní ředitelkou D.A.S. pojišťovny se letos v dubnu stala Lída Krákorová. Foto: D.A.S. pojišťovna

Krákorová oboru pojišťovnictví působí od roku 2010. Začínala jako specialistka finančního plánování v ING pojišťovně a dále působila jako obchodní zástupkyně pro klíčové zákazníky v ING a Uniqa pojišťovnách. Zaměřovala se především na sekci bankopojištění a na spolupráci se strategickými obchodními partnery.

Ve společnosti D.A.S. od letošního dubna přebrala agendu řízení celého úseku obchodu a vede tak přibližně 70 obchodních zástupců, dohlíží na plnění plánu i obchodní strategie společnosti a pomáhá s implementaci nových obchodních řešení.

Kromě přesunů na vedoucích pozicích došlo v pojišťovně také ke kompletní změně organizační struktury obchodního úseku, přenastavení provizního systému, přerozdělení kompetencí a rozsahu jednotlivých pozic i otevření nových kariérních příležitostí.

PSALI JSME:
Představenstvo KB Penzijní společnosti posílila Jana Petrovská

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Proč otcové nedostávají výchovné?

Poradna
Mohl by to být docela dobrý nápad, jak k důchodu získat pár stovek měsíčně navíc. Od ledna je totiž k penzi přiznáváno tzv. výchovné ve výši 500 Kč za každé vychované dítě a zmíněný nápad spočívá v tom, aby si o toto přilepšení zažádal otec v rámci např. předčasného důchodu. A nikoli obvykle mladší matka, kterou penze čeká až za několik let, během nichž by výchovné nebylo vypláceno ani jednomu z rodičů.