Novou tiskovou mluvčí Nestlé je Tereza Skrbková

Tereza Skrbková se od 1. ledna 2022 stala novou manažerkou korporátní komunikace pro Nestlé Česko a Slovensko. V největší potravinářské firmě na světě působí od roku 2020. Na novou pozici přichází z postu specialistky pro interní komunikaci Nestlé Česko a Slovensko. Nově bude zodpovědná za externí, interní a digitální celofiremní komunikaci.
Novou tiskovou mluvčí Nestlé je Tereza Skrbková. Foto: Nestlé Česko a Slovensko

Tereza Skrbková před nástupem do Nestlé působila v externí komunikaci řetězce Albert a v posledních dvou letech měla na starosti interní komunikaci Nestlé v Česku a na Slovensku. Své zkušenosti sbírala i v oblasti produkce a organizaci kulturních akcí.

Nová manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Její předchůdce Robert Kičina přechází na pozici manažera pro vnější vztahy.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Průlomový verdikt soudu: Stát dělá málo pro ochranu klimatu

Analýza
Městský soud v Praze v průlomovém rozhodnutí vyhověl spolku Klimatická žaloba ČR a dalším žalobcům a nařídil státu urychleně a v souladu s jeho povinnostmi z evropského a mezinárodního práva přijmout nezbytná opatření pro zpomalení klimatické změny. Soudy v Česku tak rozhodly vůbec poprvé v historii.