Novou tiskovou mluvčí Nestlé je Tereza Skrbková

Tereza Skrbková se od 1. ledna 2022 stala novou manažerkou korporátní komunikace pro Nestlé Česko a Slovensko. V největší potravinářské firmě na světě působí od roku 2020. Na novou pozici přichází z postu specialistky pro interní komunikaci Nestlé Česko a Slovensko. Nově bude zodpovědná za externí, interní a digitální celofiremní komunikaci.
Novou tiskovou mluvčí Nestlé je Tereza Skrbková. Foto: Nestlé Česko a Slovensko

Tereza Skrbková před nástupem do Nestlé působila v externí komunikaci řetězce Albert a v posledních dvou letech měla na starosti interní komunikaci Nestlé v Česku a na Slovensku. Své zkušenosti sbírala i v oblasti produkce a organizaci kulturních akcí.

Nová manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Její předchůdce Robert Kičina přechází na pozici manažera pro vnější vztahy.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Na trh míří nová česká whisky Prádlo

Všechno má svůj čas a ty nejlepší věci musí pořádně dozrát. Ten správný čas právě nadešel pro novou českou whisky. Jmenuje se Prádlo a STOCK Plzeň – Božkov ji nově zařazuje vedle svých prémiových distribučních …

Hledání práce online: Tipy pro úspěch

Vítejte v digitálním věku, kde hledání práce online se stalo nejen běžnou praxí, ale i klíčem k úspěchu v kariéře. V tomto článku vám poskytneme užitečné tipy a triky, jak si zvýšit šance na úspěch při hledání práce …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB