Novým generálním manažerem Imperial Brands pro střední a východní Evropu se stal Christian Münstermann

Christian Münstermann byl jmenován novým generálním manažerem pro region střední a východní Evropy (CEE) společnosti Imperial Brands, která je jedním z největších světových producentů tabákových a nikotinových výrobků. Münstermann tak bude řídit 11 trhů Imperial Brands včetně České republiky.
Novým generálním manažerem Imperial Brands pro střední a východní Evropu se stal Christian Münstermann. Foto: Imperial Brands

Christian Münstermann má více než 20 let zkušeností z finančního a obchodního sektoru a marketingu, jež jsou klíčové pro naplnění základního strategického cíle společnosti, kterým je další rozvoj aktivit Imperial Brands v regionu CEE.

„Mám velkou radost z této nové výzvy. Region střední a východní Evropy je velmi dynamický a nabízí mnoho příležitostí. Plánujeme nadále rozšiřovat naše aktivity na všech trzích a hrát zásadní roli v podpoře globální strategie Imperial Brands,“ uvedl Christian Münstermann.

Christian Münstermann začal pracovat pro Imperial Brands v roce 2012. V posledních letech zastával pozici generálního manažera pro globální bezcelní služby a export. Od roku 2021 měl také odpovědnost za maloobchodní aktivity společnosti v sektoru cestovního ruchu a řízení značky cigaretových papírků Rizla.

Před příchodem do Imperial Brands pracoval v manažerských pozicích ve společnostech z oblasti potravinářství, farmacie, úklidových služeb nebo výroby produktů osobní hygieny. Specializuje se zejména na lokální a mezinárodní key account management, rozvoj prodejních a obchodních aktivit, category management nebo obchodní marketing.

Christian je ženatý s manželkou Julií a mají jednu dceru. Je vášnivým cestovatelem, zahradníkem a věnuje se charitativní činnosti.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB