Novým generálním ředitelem ESSOX FINANCE je Igor Krejčí

Novým generálním ředitelem slovenské společnosti ESSOX FINANCE – dceřiné společnosti ESSOX s.r.o. – byl minulý týden jmenován Igor Krejčí, dosavadní prokurista ESSOXu a její výkonný ředitel pro divizi Finance, Nákup a provozní služby, IT a Digitalizace. Do funkce ho jmenovala Jana Hanušová, generální ředitelka skupiny ESSOX.
Novým generálním ředitelem Essox Finance je Igor Krejčí. Foto: Essox Finance

Ve funkci tak nahradí Marii Kováčikovou, která se po více něž 26 letech ve skupině Komerční banky rozhodla ukončit své působení ve funkci generální ředitelky a jednatelky společnosti ESSOX FINANCE a nadále bude působit v roli poradce generálního ředitele.

„Igorovi bych v jeho nové roli chtěla popřát mnoho úspěchů a zároveň moc poděkovat za rozvoj naší společnosti v Čechách. Na Slovensku se chceme soustředit na další rozvoj kvality služeb pro naše klienty a obchodní partnery a na rozšiřování obchodních aktivit ESSOX FINANCE s cílem zvýšení tržního podílu na vysoce konkurenčním trhu,“ uvedla Jana Hanušová, CEO skupiny ESSOX a jednatelka ESSOXu pro Čechy a Slovensko.

Igor Krejčí spojil s oborem spotřebitelského financování a se společností ESSOX svou pracovní kariéru. Do ESSOXu nastoupil v roce 1997 již během vysokoškolských studií a pro společnost tak pracuje více než 25 let.

Během své dosavadní profesní dráhy zastával různé řídící funkce, kdy vedl a rozvíjel divize společnosti zajišťující činnosti v oblasti financí, nákupu a provozních služeb, informačních technologií a digitalizace, řízení kreditních rizik, back office, řízení změn nebo také soft collection. Od roku 2016 byl zároveň prokuristou společnosti ESSOX.

Významně se v minulosti podílel na projektu akvizice společností PSA FINANCE ČESKÁ REUBLIKA, s.r.o., a PSA FINANCE SLOVAKIA, s.r.o., a projektu fúze ESSOXu a české PSA FINANCE. Igor Krejčí je absolventem oboru Ekonomika a management/Účetnictví a finanční řízení podniku na Zemědělské fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Koloběžka DEN 2022 – Rozjeďte to s námi i letos!

Již šestý ročník akce Koloběžka DEN se bude konat v neděli 25. září na Výstavišti Praha-Holešovice. Uplynulé ročníky měly skvělý ohlas a my věříme, že i letošní ročník nadchne nejen profesionální a rekreační …

Alexandra Tomášková je novou CEO JRD Development

Novou CEO divize JRD Development je od letošního září Alexandra Tomášková, dosavadní generální ředitelka divize JRD Land. Nadále tak bude působit na obou postech. Funkci přebírá od Martina Svobody, který bude …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB