Novým předsedou představenstva Reico je Dušan Sýkora

Personálie
Představenstvo Reico investiční společnosti České spořitelny, která v regionu střední Evropy spravuje aktiva v hodnotě přes 32 miliard korun, prošlo částečnou obměnou. Novým předsedou představenstva společnosti se stal Dušan Sýkora.
Dušan Sýkora spojil celou svou dosavadní kariéru s Českou spořitelnou. Foto: Česká spořitelna

Na tomto postu vystřídal Tomáše Jandíka, který bude nově zastávat pozici místopředsedy představenstva. Novým členem představenstva byl jmenován Petr Vohralík. Informovala o tom v tiskové zprávě Česká spořitelna. Reico byla založena v roce 2006 v Praze jako její 100% dceřiná společnost. Reico obhospodařuje dva investiční fondy – Reico ČS Nemovitostní a Reico ČS Long Lease.

Dušan Sýkora spojil celou svou dosavadní kariéru s Českou spořitelnou. Od roku 1998 působil na různých pozicích v oblasti finančního řízení jako například back office finančních trhů, účetnictví a controllingu. V poslední době vedl tým obchodního plánování v retailu. Ve stejném období byl zároveň členem dozorčích rad několika dceřiných společností České spořitelny.

Petr Vohralík má dvacetiletou praxi v oblasti řízení rizik v bankovnictví (ING Bank, Citibank, Česká spořitelna) a finančního řízení společností v seniorních exekutivních rolí (České dráhy, Erste Energy Services). V České spořitelně působí od roku 2014, posledních šest let na pozici manažera úvěrových rizik pro Real Estate a Veřejný sektor.

PSALI JSME:
ČS nemovitostní fond vloni zhodnotil investorům peníze o 4,2 %

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB