Obchodním ředitelem Imper a Monitora Media se stal Ondřej Synek

Ondřej Synek (35) se stal novým obchodním ředitelem v partnerských společnostech Imper a Monitora Media, které nabízejí komplexní datová řešení pro marketing a B2B byznys. Obě uvedené společnosti o tom informovaly ve společné tiskové zprávě.
Ondřej Synek se stal novým obchodním ředitelem v partnerských společnostech Imper a Monitora Media. Foto: Imper/Monitora Media

Synek přináší více než 13 let zkušeností a do firem přichází po osmi letech v Unicorn Systems, kde naposledy působil jako obchodní ředitel se zaměřením na elektromobilitu. Na starosti bude mít kompletní vedení obchodního týmu a tvorbu a implementaci strategie pro stávající i nové trhy.

Ondřej Synek před nástupem do společností Imper a Monitora Media pracoval osm let v Unicorn Systems jako manažer obchodní jednotky soustředěné na oblast energetiky a zahraničního byznysu a později jako obchodní ředitel se zaměřením na elektromobilitu.

Z této pozice pak společně s kolegy postavil od samotného začátku startup ChargeUp, který je součástí Unicornu a nabízí komplexní řešení pro firemní, veřejné i domácí nabíjecí stanice pro elektromobily. Synek v něm působil na pozici obchodního ředitele a mezi jeho kompetence patřila mimo jiné akvizice a integrace jiné firmy.

Imper a Monitora Media jsou dynamicky rostoucí firmy a Ondřej Synek je po HR manažerce Anetě Rychlé už druhou nedávnou posilou top managementu. Bude mít na starosti kompletní převzetí i řízení obchodního týmu, a to zejména s akcentem na jeho personální růst a vzdělávání. Zaměří se také na nastavení nové obchodní strategie pro domácí trh a na strategii pro zahraniční expanzi.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB