Oldřich Krulík a Tomáš Koníček posílili expertní tým Mezinárodního bezpečnostního institutu

Mezinárodní bezpečnostní institut (MBI) rozšířil svůj expertní tým o výrazné osobnosti české bezpečnostní scény Oldřicha Krulíka a Tomáše Koníčka. Mezi první společné výzvy, do kterých se oba experti zapojí, patří projekty v oblasti prevence kriminality.
Mezi první společné výzvy, do kterých se Oldřich Krulík a Tomáš Koníček zapojí, patří projekty v oblasti prevence kriminality. Ilustrační foto: Pixabay.com

„Těší mě, že jsme zahájili spolupráci s tak etablovanými odborníky na bezpečnostní a obrannou tématiku, jakými jsou Tomáš Koníček a Oldřich Krulík,“ popisuje rozšíření týmu odborníků Mezinárodního bezpečnostního institutu předseda správní rady JUDr. Rudolf Blažek.

„Jejich expertíza pomůže ještě více zkvalitnit a podpořit naše současné služby včetně rozšíření zaměření Mezinárodního bezpečnostního institutu o nové oblasti bezpečnosti,“ doplňuje Rudolf Blažek.

Doc. Mgr. Oldřich Krulík, Ph.D., je absolventem Univerzity Karlovy a Policejní akademie. V akademických kruzích i státních institucích se věnuje především managementu, bezpečnostní politice a prevenci kriminality.

Dlouhodobě se zabývá také problematikou boje proti terorismu, opatřením proti korupci, mezistátní policejní spolupráci s důrazem na její regionální přeshraniční rozměr či odstraňování překážek rozvoje cestovního ruchu.

Podílí se na organizaci řady domácích a zahraničních odborných konferencí věnovaných různým aspektům prosazování práva. Je autorem desítek vědeckých i popularizačních textů zejména s tématikou vnitřní bezpečnosti.

JUDr. Tomáš Koníček se po celou svou profesní kariéru věnuje prevenci kriminality, ochraně majetku a osob, řešení krizových situací a ochraně měkkých cílů v bezpečnostních složkách státu (Ministerstvo vnitra a Policie České republiky).

e spoluautorem celostátního programu Bezpečná lokalita. Předsedá Technické normalizační komisi Prevence kriminality a ochrany obyvatelstva Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví.

Společně s dalšími experty se podílí na definici norem v oblasti prevence kriminality. Je autorem či spoluautorem odborných publikací a metodik v oblasti bezpečnostních standardů řešení krizových situací.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Libor Myška ve vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland

Po pěti úspěšných letech odchází Frank Jürgens z vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland. Jeho nástupcem se stane Libor Myška, který do ŠKODA AUTO Deutschland přichází z centrály společnosti ŠKODA AUTO v České …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru