Ondřej Pěnička jmenován novým ředitelem facility managementu společnosti M2C

Společnost M2C má novou posilu na pozici ředitele facility managementu, jímž se stal Ondřej Pěnička. Do M2C nastoupil začátkem srpna, aby se zaměřil na optimalizaci a zefektivnění procesů divize facility management. Jeho úkolem je rozvíjet současné a nové obchodní příležitosti a projekty. Se stávajícími klienty bude zároveň řešit otázku úspor a environmentálních řešení.
Ondřej Pěnička byl jmenován novým ředitelem facility managementu společnosti M2C. Foto: M2C

Ondřej během své kariéry působil jako facility manager pro komplex kancelářských budov. Do M2C přechází z pozice technického ředitele pro ECE Projekt management, kde téměř osm let zajišťoval komplexní provoz objektu. Kromě toho má zkušenosti se zajišťováním facility managementu pro kancelářský park o deseti budovách ve skupině CTP.

Jednou z jeho předchozích zkušeností je také pozice Mechanika měření a regulace ve společnosti Block, kde měl na starosti vzduchotechniku a klimatizace pro průmyslové objekty a provozy s vysokou náročností na čistotu, jako jsou například laboratoře. Později dostal ve stejné firmě příležitost jako technik na zahraničních zakázkách v čistých prostorách v Rumunsku.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB