Ondřej Synek se stal novou tváří skupiny AXA

Veslař, olympionik a několikanásobný mistr světa Ondřej Synek se stal oficiálním partnerem a tváří skupiny AXA Česká republika a Slovensko, která tak v Česku a na Slovensku posiluje svůj globální positioning #KnowYouCan zaměřený na sebedůvěru – motor každého člověka k dosažení individuálních cílů.
Ondřej Synek je český veslař, reprezentant ve skifu. Zlaté medaile z mistrovství světa si odvezl v letech 2013, 2014, 2015 a 2017. Je dále pětinásobným mistrem Evropy (2007, 2010, 2013, 2014 a 2017) a trojnásobným olympijským medailistou (2x stříbrná, 1x bronzová medaile). Foto: AXA

Partnerství s Ondřejem Synkem startuje v okamžiku, kdy se trojnásobný olympijský medailista a pětinásobný mistr světa na skifu připravuje na své další mistrovství světa v Linci. To je naplánováno na konec srpna letošního roku. Ondřej Synek jej pojede již v barvách AXA a sloganem #KnowYouCan. V případě úspěchu jej pak příští rok čeká účast na Letních olympijských hrách v Tokiu.

„Jsem rád, že mám po boku tak silného a spolehlivého partnera, jako je AXA. Nadcházející měsíce budou náročné, a proto jsem za takovou podporu a důvěru vděčný. Navíc se ztotožňuji s hodnotami, které AXA prosazuje, jako je zdravá sebedůvěra, pracovitost a píle. Bez nich se ve světě vrcholového sportu jednoduše neobejdete,“ říká Ondřej Synek.

Ondřej Synek se stává tváří skupiny AXA v Česku a na Slovensku poté, co značka letos představila svůj nový globální positioning #KnowYouCan. Ten symbolizuje závazek skupiny být klientům partnerem na každodenní bázi a podporovat jejich sebedůvěru k dosažení vysněných cílů.

„Jsme hrdí na naše partnerství s Ondřejem Synkem, jedním z nejlepších českých sportovců a legendy veslařského sportu, který plně reprezentuje všechny naše firemní hodnoty. V AXA chceme být partnerem našich klientů na každodenní bázi, aktivně podporovat prevenci a zdravý životní styl. Tímto partnerstvím zdůrazňujeme, jak jsou pro nás tyto hodnoty důležité. Věříme ve zdravé sebevědomí a náš slogan „Know You Can“, který Ondřej do písmene naplňuje. Ondřejovi budeme držet palce při nadcházejícím mistrovství světa v Linci. Víme, že může uspět,“ říká generální ředitel AXA Česká republika a Slovensko Robert Gauci.

Skupina AXA již letos oznámila titulární partnerství legendárního veslařského závodu na pražské Vltavě. 106. AXA Primátorky se uskutečnily o letošním druhém červnovém víkendu. V květnu pak AXA představila svou novou preventivní a edukativní digitální platformu AXA Health Keeper, jejímž cílem je motivovat širokou veřejnost k tomu, aby začala více přemýšlet nad svým zdravím.

„Partnerství s Ondřejem Synkem je dalším důležitým krokem v naší strategii, která si klade za cíl pozitivním způsobem motivovat veřejnost k pohybu, prevenci nemocí a osvojení si zdravého životního stylu. Na tuto cestu jsme nastoupili již před několika měsíci, kdy jsme spustili digitální platformu AXA Health Keeper. Letos jsme se také stali titulárním partnerem legendárního veslařského závodu na Vltavě AXA Primátorky. Partnerství s Ondřejem Synkem proto představovalo další logický krok v rámci našich komunikačních aktivit,“ uzavírá ředitel marketingu a digitalizace AXA Česká republika a Slovensko Frederic Boulanger.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Chorvatská dovolená: Ucpaná slovinská hranice

Téma týdne
Pokud někdo bude chtít letošní letní dovolenou i přes koronavirová omezení strávit u moře, mezi nejdostupnější cílové země patří Chorvatsko. Stačí nasednout do auta a už zhruba za devět hodin můžete být u Jadranu. Na přelomu června a července jsme to zkusili. V Umagu a okolí jsme strávili týden. Přinášíme vám praktické informace z cesty a chorvatského pobřeží. Tento díl věnujeme právě cestě na Istrii i zpět domů.
Rolovat nahoru