Partnerem PKF APOGEO se stal Martin Bortlík

Partnerem skupiny PKF APOGEO pro oblast daňových sporů se stal Martin Bortlík (42). Jeho specializací je poradenství v oblasti daňové kontroly, daně z přidané hodnoty a převodních cen.
Martin Bortlík vystudoval obor Daně a finance na Masarykově Univerzitě v Brně. Pokud se nevěnuje pracovním povinnostem, jsou jeho největšími zálibami sport a cestování. Foto: PKF APOGEO

Než začal v roce 2020 ve skupině působit, pracoval 15 let ve finanční správě. Většinu svého pracovního života věnoval problematice DPH.

Od roku 2015 zastával klíčovou manažerskou pozici ředitele Specializovaného finančního úřadu, který se zabývá správou společností s obratem nad dvě miliardy Kč.

„Martin je vysoce kvalifikovaný odborník v oblasti daní s patřičnými manažerskými schopnostmi, které dlouhodobě prokazuje,“ říká managing partner PKF APOGEO Tomáš Pacovský.

„Partnerství je pro mě především projevem důvěry. A také výzvou do budoucna, aby daňové oddělení bylo vlajkovou lodí skupiny Apogeo,“ vzkazuje Martin Bortlík.

Skupina PKF APOGEO poskytuje především účetní a daňový servis, transakční poradenství, služby auditu, její součástí je i znalecká kancelář. Její klienti se s těmito službami setkávají už 20 let.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

9 způsobů, jak ochránit své úspory před inflací

Každý si říká, jestli je rozumné začít investovat teď v době začínající krize, kdy všechny aktiva klesají. Přitom čekání na lepší chvíli, je to nejhorší, co můžete při investování udělat.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Michael Žantovský: „Velká hra se bude odehrávat v jihovýchodní Asii“

Rozhovor
Uspořádání po světové a studené válce je pryč. „Myslím si, že je zřejmé, že až, jak doufám, skončí to poslední Putinovo vojenské dobrodružství katastrofou nebo přinejmenším neúspěchem pro Rusko, tak oblast, kde se bude odehrávat to, čemu diplomati říkají velká hra, tak to je přesně oblast Jihovýchodní Asie,“ říká v rozhovoru Michael Žantovský.