Pavol Mokoš novým hlavním makléřem Patria Finance

Pavol Mokoš se s účinností od 1. října 2021 stal hlavním makléřem Patria Finance. V této pozici se zaměřuje zejména na přípravu investičních strategií pro klienty, investiční poradenství v oblasti akcií, ETF, fondů a také dluhopisů.
Pavol Mokoš je od října loňského roku novým hlavním makléřem Patria Finance. Foto: ČSOB

„Mým hlavním cílem je, aby náš makléřský tým podával nejlepší investiční a poradenské služby v Česku. Cílem je i maximální využití spolupráce a synergického efektu se skupinou ČSOB,“ sděluje k nové pozici Pavol Mokoš.

Pavol do Patria Finance přichází ze společnosti Traficon, ve které pracoval od roku 2018 na pozici investičního manažera. Zaměřoval se na akvizice nových klientů a na investování do investičních produktů. Před tímto zaměstnáním již pracoval mezi lety 2008 až 2017 v Patria Finance jako burzovní makléř.

V této pozici se podílel na přípravě investiční strategie pro klienty, poskytoval poradenství a komunikoval s klienty. Také se zaměřoval na komunikaci s market makery a zahraničními brokery. Nyní se tak vrátil ke své původní profesi, kterou v Patria Finance vykonával již deset let.

Pavol vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obory zaměřené na hospodářskou politiku, ekonomiku a finance.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Vyplatí se kreditní karta a jaké jsou její výhody?

Peníze potřebuje k životu asi každý, o tom není žádných pochyb. Navíc v době, kdy dochází k neustálému zdražování produktů a služeb. Pokud nevystačíte se svým příjmem, popřípadě vás jednou za čas překvapí nečekané …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB