Petr Vančura se jako nový Commercial Director agentury Mindsquared zaměří na měnící se klientské potřeby

Na pozici Commercial Directora v agentuře Mindsquared nově nastoupil Petr Vančura, který obdobnou roli dosud zastával ve společnosti GroupM. Za sebou má rovněž pětileté působení ve společnosti MediaCom.
Petr Vančura se jako nový Commercial Director agentury Mindsquared zaměří na měnící se klientské potřeby. Foto: Mindsquared

V mediální agentuře Mindsquared se chce zaměřit zejména na obchodní jednání s klienty i externími dodavateli a přizpůsobení služeb i souvisejících procesů současným tržním potřebám. V Mindsquared bude mít Petr Vančura na starost zejména budování vztahů s klíčovými partnery a nastavování obchodních podmínek. Jednou z priorit pro následující období je pro Vančuru také adaptace agentury na probíhající změny klientských potřeb a modernizace zaběhlých procesů.

„Nejzajímavější výzvu cítím v aktualizaci procesů, které jsou na trhu už roky zažité, ačkoliv pomalu přestávají odpovídat potřebám současných klientů. Klienti dnes požadují stále větší flexibilitu, chtějí své záležitosti řešit bez dlouhodobých závazků a úkolem agentur je na tuto změnu reagovat. Je od začátku budována lidmi se stejnou vizí, a proto věřím, že má potenciál být v této oblasti průkopníkem,“ dodává Petr Vančura, nový Commercial Director agentury Mindsquared.

Vančura získal bohaté zkušenosti v dlouhodobém řízení klientských i dodavatelských kontraktů a závazků ve společnosti GroupM. Právě vztahy s partnery mají zásadní dopad na celkový úspěch a profitabilitu agenturního byznysu.

Agentura Mindsquared vznikla jako mediální divize nové konzultační skupiny Mind2FLO, o jejíž vznik se zasadil Jan Galgonek společně s investičními skupinami KKCG  Karla Komárka a Rockaway Capital Jakuba Havrlanta. Mind2FLO v sobě spojuje expertízu v médiích, obsahu, technologiích a e-commerce. Mezinárodní skupina má ambici konkurovat největším hráčům na poli médií a technologií.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Začíná éra zlevňování domů a bytů? Objevují se první náznaky

Analýza
Ještě v prvním čtvrtletí zdražily české domy a byty podle Eurostatu nejrychlejším tempem v rámci celé EU. Dost možná, že příští zpráva evropského statistického úřadu bude z pohledu českého zákazníka výrazně optimističtější. Objevují se první náznaky, že tuzemské nemovitosti přestávají zdražovat a některé už dokonce mírně zlevňují.