Pillow pojišťovna má nového majoritního vlastníka

Finanční skupina RSJ Karla Janečka se rozhodla kapitálově vstoupit do Pillow pojišťovny, respektive jejího jediného akcionáře, jímž je akciová společnost Simply Fair Insurance. Transakce podléhá schválení dozorčích orgánů a dokončena by měla být ve třetím čtvrtletí letošního roku, informoval redakci FAEI.cz jeden ze zakladatelů pojišťovny Martin Podávka.
Prvním produktem pod novou značkou se stalo pojištění vozidel s cenou dle ujetých kilometrů. Ilustrační foto: Depositphotos.com

Od současných akcionářů ze skupiny Pale Fire Capital a společnosti Partners Financial Services získala finanční skupina RSJ 78,6% podíl. Zbylá část akcií zůstává v držení zakladatelů Pillow pojišťovny, kterými jsou Marcel Beno, Martin Podávka a Jakub Strnad.

Skupina RSJ již před pěti lety stála u zrodu První klubové pojišťovny, která byla založena na konceptu klubovosti a férovosti. Pojišťovna ale během prvních let své existence nedokázala získat dostatečný počet klientů a její působení na trhu tak bylo ukončeno prodejem novým vlastníkům.

Současné vedení pojišťovny vytvořilo novou obchodní a produktovou strategii, která si zachovala férovost prostřednictvím podílu na zisku pro všechny klienty a současně přejmenovalo pojišťovnu na Pillow. Prvním produktem pod novou značkou se stalo pojištění vozidel s cenou dle ujetých kilometrů, revolučně srozumitelnými pojistnými podmínkami a dalšími inovacemi.

PSALI JSME:
Každý rok o sedm procent. Nové havarijní pojištění „mladých aut“ bude automaticky zlevňovat

×
  1. No nevím? První klubová pojišťovna byla TOP pojišťovna, která se s klienty dělila o své zisky, a tím velmi zlevňovala své pojištění. Měla nejvýhodnější pojistky na trhu. Od té doby co to převzali ti mamlasové co jí přejmenovali na PILLOW, tak to jde od 10 k 5 a já se svými pojistkami utíkám jinam, protože sebrali všechny naše bonusy a mě jsou nesympatičtí, protože se stali normální standartní zlodějskou pojišťovnou.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Bankám klesají zisky, ruší pobočky

Bankám a spořitelnám v Česku v letošním prvním pololetí klesl souhrnný čistý zisk meziročně o 19 miliard korun na 26,57 miliardy. Vyplývá to z dat, která včera zveřejnila Česká národní banka (ČNB).

Firemní pronájmy elektroniky rostou

Zatímco až do letošního března byl pronájem elektroniky především doménou jednotlivců, kteří si tak pravidelně obměňovali svá zařízení (např. nový iPhone každý rok), možnost pronájmu firmy přivítaly zejména během …

Je Antivirus lepší, než bude kurzarbeit?

Diskuze o podobě kurzarbeitu, do něhož se má proměnit nyní platný program Antivirus, je poměrně složitá. Kurzarbeit má totiž celou řadu parametrů (za jakých okolností se uplatní, kdo bude od koho na jak dlouho …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Stočený tachometr Čechům nevadí. Chtějí slevu a podléhají emocím

Průzkum
Opravdu to českým řidičům tak vadí? Pro většinu motoristů není stočený tachometr důvodem k tomu, aby se poohlédla po jiném autě. Kupující ale v takovém případě požadují slevu. Vyplynulo to z průzkumu společnosti Cebia, která už téměř tři desítky let pomáhá motoristům bojovat proti nekalým praktikám při prodeji použitých vozů.
Rolovat nahoru