bool(false)

Pojišťovna Generali mění telefonní číslo klientského servisu

Pojišťovna Generali mění telefonní číslo klientského servisu 844 188 188 na linku 244 188 188. „Reagujeme na podněty našich klientů. Oproti klasické ‚modré‘ lince umožňuje nové telefonní číslo 244 188 188 využití neomezeného volání a volných minut i v rámci tarifů mobilních operátorů. Po dobu minimálně jednoho roku budou souběžně fungovat obě telefonní čísla. Klienti nepocítí jakoukoli změnu v poskytovaném servisu,“ komentuje změnu Jiří Cívka, tiskový mluvčí pojišťovny Generali.

Ilustrační foto: FAEI.cz

Nové telefonní číslo 244 188 188 se liší pouze první číslicí, jedná se tedy o přechod z „osmičkové řady“ na „dvojkovou“.

Nové telefonní číslo 244 188 188 je zveřejněné na internetových stránkách a sociálních sítích pojišťovny Generali. Postupně budou aktualizovány také všechny materiály, které odkazovaly na linku původní.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Letní dovolená Čechů? Na dva týdny, v Čechách nebo po vlastní ose do Chorvatska

Dle aktuálního průzkumu Rondo Data se na letní dovolenou chystá 75 % Čechů, nejvíce z nich na dva týdny, 45 % ji stráví v Čechách. Když na dovolenou cestují, nejčastěji upřednostňují cestu po vlastní ose autem a na místě již mají objednané ubytování. Třetina lidí se letos chystá utratit za dovolenou do 5 tis. Kč …

Nejčtenější

Brigádníky nenaláká ani 150 korun na hodinu

Firmy už od konce dubna hledají brigádníky na nadcházející letní měsíce. Jenže zájem je malý, klesá. Lidé, kteří mají přece jen o brigády zájem, nedokáží zdaleka pokrýt všechna volná pracovní místa. Podle údajů …

U syndromu vyhoření platí, že nic na světě nevznikne náhle

Rozhovor
Syndrom vyhoření může postihnout každého. Podle lektorky společnosti 1. VOX a cvičitelky Pavly Svobodové nerozhoduje ani věk, ani povolání či pohlaví. „Na svých seminářích jsem se setkala s úspěšnými byznysmeny, s lidmi bez zaměstnání, ale i s lidmi velmi mladými a na první pohled zcela bezstarostnými, kteří syndromem vyhoření prošli,“ říká.
Rolovat nahoru