Pojišťovna Generali mění telefonní číslo klientského servisu

Pojišťovna Generali mění telefonní číslo klientského servisu 844 188 188 na linku 244 188 188. „Reagujeme na podněty našich klientů. Oproti klasické ‚modré‘ lince umožňuje nové telefonní číslo 244 188 188 využití neomezeného volání a volných minut i v rámci tarifů mobilních operátorů. Po dobu minimálně jednoho roku budou souběžně fungovat obě telefonní čísla. Klienti nepocítí jakoukoli změnu v poskytovaném servisu,“ komentuje změnu Jiří Cívka, tiskový mluvčí pojišťovny Generali.

Ilustrační foto: FAEI.cz

Nové telefonní číslo 244 188 188 se liší pouze první číslicí, jedná se tedy o přechod z „osmičkové řady“ na „dvojkovou“.

Nové telefonní číslo 244 188 188 je zveřejněné na internetových stránkách a sociálních sítích pojišťovny Generali. Postupně budou aktualizovány také všechny materiály, které odkazovaly na linku původní.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru