bool(false)

Popularita slevových kupónů v ČR stále roste

Každý, kdo někdy objednával zboží na internetu, si nejspíše všiml polí pro vložení kódu, které dokáží zajistit slevu z objednávky nebo například levnější poštovné. Tato políčka neslouží pro poskytování výhod pro VIP zákazníky, ale jsou dostupná každému kdo vlastní příslušný kupón s kódem. Stačí pouze vědět, kde je hledat. Přesně to za běžného zákazníka dělají portály se slevovými kupóny, jako je SLEVOVYKUPON.NET.

Poskytování slev zákazníkům na jednom místě je celosvětovým trendem, který zažívá rychlý nástup také v ČR. Lidé již nechtějí platit zbytečně vysoké ceny za své výrobky a zvykají si využívat právě těchto slevových agregátorů. SLEVOVYKUPON.NET funguje již od roku 2012 – a od té doby se velmi změnil. Za posledních několik měsíců se databáze obchodů poskytujících slevy více než zdvojnásobila a do budoucna můžeme počítat s ještě větším nárůstem. Již teď se jedná o největší databázi slevových kódů pro české zákazníky. Jednotlivé obchody zjišťují, že poskytovat podobné výhody zákazníkům se vyplatí. Aby v konkurenčním boji nezaostávaly, začínají nabízet stále větší množství těchto výhod.

Nabídka slev na SLEVOVYKUPON.NET se dá procházet různými způsoby.

Můžeme vyhledat jednotlivý obchod podle názvu nebo se zaměřit na druh prodávaného zboží napříč všemi obchody, které toto zboží nabízí.

Registrovaní uživatelé mají navíc tu výhodu, že se mohou přihlásit k odběru slev v konkrétním obchodě a vyčkat s nákupem zboží na tu nejvýhodnější chvíli.

Slevy nabízí všichni velcí hráči v oblasti spotřebního zboží jako je Alza.cz, Mall.cz, Kasa.cz ale také menší obchody, které chtějí prorazit. Výjimkou není ani poskytování slev na služby jako je povinné ručení, cestovní pojištění nebo zážitkový servis. Do programu se může zapojit jakýkoliv obchod nebo portál, který prodává zboží online.

Obchody mohou prostřednictvím portálu poskytovat nejen slevové kódy, ale mohou upozornit na extrémně výhodné akce, akční zboží, sezónní výhody nebo informovat o soutěžích. Právě soutěže mají samostatnou kategorii. Zákazník tak může zkusit k nákupu ještě své štěstí nebo v některých případech svoji kreativitu. Pomocí kupónů se snaží obchody také poukázat na výhody registrace. Mnoho obchodů poskytuje bonus zákazníkům k registraci v podobě slev, dopravy zdarma nebo dárků. A to ani nezmiňujeme celou nabídku věrnostních programů, jež mohou registrovaní uživatelé obchodů získat. Každý kupón je svým způsobem unikátní a je třeba vždy pečlivě číst podmínky, za kterých je možné jej uplatnit.

Protože v každém obchodě funguje poskytování slevy trochu jinak, snaží se na portálu SLEVOVYKUPON.NET uvádět pro každý obchod přesný návod jak slevu využít nebo v případě jiných služeb, jak se registrovat.

Tento návod doprovází krátký popis obchodu, jeho nabídky a způsobu fungování. Vzhledem k tomu, že obchody stále přibývají, je tvorba tohoto návodu a popisu nekončícím procesem. Zákazníkům se ovšem snaží jít naproti a v budoucnu je plánováno další rozšiřování služeb a obsahu.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

95 % lidí netuší, že ohrožují bezpečnost svých osobních údajů přihlašováním do veřejných WiFi sítí. V létě je využíváme nejčastěji.

Léto je dobou, kdy cestujeme, jsme delší dobu vzdálení od svých domácích a pracovních sítí, a tak častěji využíváme veřejné WiFi. Bezplatný bezdrátový přístup k internetu je k dispozici v hotelech, na letištích, v celé řadě restaurací i ve veřejných prostorech a dopravních prostředcích a jeví se jako skvělá …

Klienti skupiny ČSOB v Chorvatsku ušetří při placení kartou

Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mohou výrazně ušetřit, pokud budou v Chorvatsku platit za zboží a služby bezhotovostně. Banka bude držitelům karet Mastercard v červenci účtovat zvýhodněný kurz. Plná nádrž paliva tak díky placení kartou bude například stát v přepočtu 2502 korun, což je o 127 korun méně než při …

Nejčtenější

Brigádníky nenaláká ani 150 korun na hodinu

Firmy už od konce dubna hledají brigádníky na nadcházející letní měsíce. Jenže zájem je malý, klesá. Lidé, kteří mají přece jen o brigády zájem, nedokáží zdaleka pokrýt všechna volná pracovní místa. Podle údajů …
Rolovat nahoru