Poradenská společnost BDO jmenovala čtyři nové partnery

Vít Křivánek, Michala Mrazíková, Jan Tuček a Petr Svoboda se od října stali novými partnery poradenské společnosti BDO ČR. Vít Křivánek v BDO zastřešuje oblast daňové litigace, v níž zúročuje svoje dlouholeté zkušenosti získané nejen z daňového poradenství, ale i letitého působení na Ministerstvu financí ČR.
Vít Křivánek se ve své praxi zaměřuje především na oblast správy daní a daně z přidané hodnoty. Foto: Jan Rasch

Michala Mrazíková se zaměřuje především na oblast daňového poradenství souvisejícím s firemními fúzemi a akvizicemi. Jan Tuček bude mít nově na starosti rozvoj jihočeské kanceláře a rozšiřování spolupráce s rakouskou pobočkou, zatímco Petr Svoboda se kromě daňového poradenství a auditu zaměří také na rozvoj služeb pro klienty z jižní Moravy.

Vít Křivánek

Vít Křivánek začal působit ve společnosti BDO v roce 2015, dva roky poté, co úspěšně ukončil magisterské studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity a inženýrské studium na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity.

Před nástupem do společnosti BDO pracoval v legislativním odboru Ministerstva financí ČR. V letošním roce navíc úspěšně složil advokátní zkoušky, čímž ke svému dosavadnímu statusu daňového poradce přidal také titul advokáta.

Ve své praxi se zaměřuje především na oblast správy daní a daně z přidané hodnoty. Svou dlouholetou prací se vypracoval na jednoho z předních odborníků na daňovou litigaci a tuto oblast plánuje rozvíjet i v budoucnu.

Michala Mrazíková

Michala Mrazíková má více než 11 let zkušeností s poskytováním daňového poradenství. Zaměřuje se především na daň z příjmů právnických osob se specializací na přeměny společností a mezinárodní zdanění.

Za dobu jejího působení v BDO se jí podařilo založit nový tým daňového M&A a etablovat se jako vedoucí tohoto odvětví. Během dvou let působení dokázala ztrojnásobit tržby týmů, za něž měla odpovědnost. Aktuálně vede týmy o celkovém počtu 11 osob, které pracují převážně na zakázkách daňového M&A a daňového poradenství fyzickým osobám.

Jan Tuček

Jan Tuček se stal ve svých 32 letech nejmladším partnerem společnosti BDO. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a během doby svého studia se soustředil především na oblast zdanění příjmů, audit a účetnictví. Kromě praxe v Čechách pracoval také jeden rok v kanceláři Moore Stephens Salzburg, kde se seznámil s těmito odvětvími v rakouských podmínkách.

Do BDO nastoupil v roce 2016 a za dobu svého působení rozšířil portfolio zakázek ve svém týmu o řadu kontraktů s prestižními klienty. Dlouhodobě se také podílí na inovativních celofiremních projektech. Do budoucna se chce zaměřit hlavně na obchodní rozvoj služeb daňového poradenství a rozšíření spolupráce s rakouskou větví BDO.

Petr Svoboda

Petr Svoboda je absolventem oboru ekonomická informatika Mendelovy univerzity v Brně. Ve společnosti BDO působí již více než 20 let a ve své praxi vede audity podnikatelských subjektů českých i mezinárodních společností z oblasti průmyslu, obchodu a služeb.

Vyzná se také v poradenství pro oblast daní, kde se věnuje hlavně tématice DPH a zdanění právnických osob. Zároveň je také statutárním auditorem i certifikovaným daňovým poradcem. Do budoucna se chce zaměřit především na rozvoj vlastního brněnského týmu a specializaci na německy hovořící klientelu.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB