Poradenská společnost BDO jmenovala čtyři nové partnery

Vít Křivánek, Michala Mrazíková, Jan Tuček a Petr Svoboda se od října stali novými partnery poradenské společnosti BDO ČR. Vít Křivánek v BDO zastřešuje oblast daňové litigace, v níž zúročuje svoje dlouholeté zkušenosti získané nejen z daňového poradenství, ale i letitého působení na Ministerstvu financí ČR.
Vít Křivánek se ve své praxi zaměřuje především na oblast správy daní a daně z přidané hodnoty. Foto: Jan Rasch

Michala Mrazíková se zaměřuje především na oblast daňového poradenství souvisejícím s firemními fúzemi a akvizicemi. Jan Tuček bude mít nově na starosti rozvoj jihočeské kanceláře a rozšiřování spolupráce s rakouskou pobočkou, zatímco Petr Svoboda se kromě daňového poradenství a auditu zaměří také na rozvoj služeb pro klienty z jižní Moravy.

Vít Křivánek

Vít Křivánek začal působit ve společnosti BDO v roce 2015, dva roky poté, co úspěšně ukončil magisterské studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity a inženýrské studium na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity.

Před nástupem do společnosti BDO pracoval v legislativním odboru Ministerstva financí ČR. V letošním roce navíc úspěšně složil advokátní zkoušky, čímž ke svému dosavadnímu statusu daňového poradce přidal také titul advokáta.

Ve své praxi se zaměřuje především na oblast správy daní a daně z přidané hodnoty. Svou dlouholetou prací se vypracoval na jednoho z předních odborníků na daňovou litigaci a tuto oblast plánuje rozvíjet i v budoucnu.

Michala Mrazíková

Michala Mrazíková má více než 11 let zkušeností s poskytováním daňového poradenství. Zaměřuje se především na daň z příjmů právnických osob se specializací na přeměny společností a mezinárodní zdanění.

Za dobu jejího působení v BDO se jí podařilo založit nový tým daňového M&A a etablovat se jako vedoucí tohoto odvětví. Během dvou let působení dokázala ztrojnásobit tržby týmů, za něž měla odpovědnost. Aktuálně vede týmy o celkovém počtu 11 osob, které pracují převážně na zakázkách daňového M&A a daňového poradenství fyzickým osobám.

Jan Tuček

Jan Tuček se stal ve svých 32 letech nejmladším partnerem společnosti BDO. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a během doby svého studia se soustředil především na oblast zdanění příjmů, audit a účetnictví. Kromě praxe v Čechách pracoval také jeden rok v kanceláři Moore Stephens Salzburg, kde se seznámil s těmito odvětvími v rakouských podmínkách.

Do BDO nastoupil v roce 2016 a za dobu svého působení rozšířil portfolio zakázek ve svém týmu o řadu kontraktů s prestižními klienty. Dlouhodobě se také podílí na inovativních celofiremních projektech. Do budoucna se chce zaměřit hlavně na obchodní rozvoj služeb daňového poradenství a rozšíření spolupráce s rakouskou větví BDO.

Petr Svoboda

Petr Svoboda je absolventem oboru ekonomická informatika Mendelovy univerzity v Brně. Ve společnosti BDO působí již více než 20 let a ve své praxi vede audity podnikatelských subjektů českých i mezinárodních společností z oblasti průmyslu, obchodu a služeb.

Vyzná se také v poradenství pro oblast daní, kde se věnuje hlavně tématice DPH a zdanění právnických osob. Zároveň je také statutárním auditorem i certifikovaným daňovým poradcem. Do budoucna se chce zaměřit především na rozvoj vlastního brněnského týmu a specializaci na německy hovořící klientelu.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Ohřev vody se solárními kolektory

Pokud zvažujete, že byste si pořídili solární ohřev vody, je hned z několika důvodů výhodnější pořídit si solární kolektory. Na rozdíl od fotovoltaiky totiž získávají ze sluneční energie teplo, které využijete při …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Také risknete práci načerno?

Poradna
Na tohle rozhodnutí nadávají statisíce lidí, nespokojenost projevují malí i velcí zaměstnavatelé, a přesto nelze změny týkající se od července 2024 tzv. dohodářů jednoznačně odsoudit. Ale ani přivítat s nadšením. Měly ztížit vyhýbání se daním a odvodům i ztížit život především předčasným důchodcům, kteří v posledních letech vyměnili pracovní poměr za práci na dohodu.