Pozemky v centru Prahy nejsou, přesto je PSN dokáže najít. Hledání pokračuje!

V loňském roce se portfolio společnosti PSN rozrostlo do výšky, když koupila mrakodrap City Empiria, třetí nejvyšší budovu Česka. Ambice společnosti, která vlastní více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí zejména v Praze, tím zdaleka neochladly. Další velkolepou akvizici ohlásila developerská a investiční společnost PSN letos na jaře, když koupila pozemek po bývalém komplexu Transgas na Vinohradské třídě v Praze 2.
Vila dům Na Vinici, novostavba PSN na Vinohradech. Ilustrační foto: PSN

Transgas. A nejenom Transgas

„Jde o nyní nevyužitý prostor s obrovským potenciálem, pozemky v takto lukrativní lokalitě centra Prahy již prakticky neexistují. Jeho koupí chceme přispět ke kultivaci a dalšímu oživení nejbližšího okolí Václavského náměstí. Zároveň touto transakcí potvrzujeme náš záměr dále růst,“ uvedl k nákupu pozemku bývalého Transgasu ředitel akvizic PSN Pavel Citta.

Transgas na Vinohradské by měla v režii PSN nahradit nová multifunkční budova, do které by se vejde vedle kanceláří, obchodů a provozoven služeb také asi 150 bytů. Ve finančním vyjádření včetně akviziční ceny jde o investici v hodnotě asi 2,5 miliardy korun. Optikou PSN představuje i přelomová stavba v těsné blízkosti Václavského náměstí pouze jeden z 25 projektů, které v následujících pěti letech dají v Praze vznik až třem tisícovkám nových bytů. Zahrnují i další novostavby, které dokládají, že PSN pozemky v Praze hledat umí. Jeden pozemek společnost našla i na Královských Vinohradech, kde již probíhá výstavba projektu Vila dům Na Vinici.

Chuť nakupovat PSN neopouští

Ambiciózní projekty PSN, které budou celkem stát kolem deseti miliard korun, provází chuť dále nakupovat. Pozemky, ale i hotové projekty či nemovitosti určené k rekonstrukci, objekty nejenom k bydlení, ale i komerční budovy, obchodní centra, kancelářské prostory, hotely a penziony, skladové a logistické areály… V hledáčku akvizičního týmu PSN s rozpočtem na nákupy ve výši dalších šesti až deseti miliard korun na příštích pět let jsou všechny typy nemovitostí.

Pokud patříte k vlastníkům nemovitostí, kteří uvažují o prodeji a chtějí vedle férové nabídky i záruku, že o jejich nemovitost bude dobře postaráno, obraťte se na PSN.

Může to být právě váš dům, který PSN znovu probudí k životu.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Výrobce dveří: Z krize jsme vytěžili, co šlo

Rozhovor
Rychlá reakce na vládní opatření, kreativita, ale hlavně dlouhodobá systematická práce, která se vrací v těžkých dobách. To je to, co jihlavskému výrobci dveří Sapeli pomohlo uspět v období, které se pro mnohé firmy stalo osudným. „Z krize jsme vytěžili, co šlo,“ říká v rozhovoru pro Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) obchodní ředitel firmy Marek Sedlák. Za první pololetí je tradiční výrobce ve všech …