Praha přivítá další ročník hudebního festivalu Metronome Prague

Již šestý ročník multižánrového hudebního festivalu Metronome se uskuteční letos v Praze. Tato kulturní událost proběhne od 21. do 24. června 2023 v areálu Výstaviště Praha a návštěvníkům přinese možnost zhlédnout vystoupení řady hvězd zahraniční i domácí hudební scény. Mezi nimi nebudou chybět Jamiroquai, Tove Lo, Zaz, Aurora, M83 či skupina White Lies. Celou akci zahájí dvojkoncert Davida Kollera a ukrajinského uskupení Queen Orchestra.
Multižánrový hudební festival Metronome Prague proběhne od 21. do 24. června 2023 v areálu Výstaviště Praha. Zdroj: Metronome Prague

„Máme velkou radost, že můžeme být letos opět partnery největší pražské hudební události a pokračovat tak v našem závazku podporovat ty nejzajímavější české projekty v oblasti kultury. Návštěvníkům akce Metronome Prague navíc nabízíme 10% slevu na ubytování v našem hotelu během konání festivalu,“ říká Štěpán Malý, marketingový a obchodní ředitel pražského hotelu Marriott.

Festival se uskuteční na pražském Výstavišti a nabídne více než 80 hudebních vystoupení, přes 300 účinkujících a bohatý doprovodný program. Vedle celé řady světových hvězd se představí i domácí hudební špička jako jsou Monkey Business s hosty ze skupiny J.A.R., David Koller nebo PSH s živou kapelou.

Součástí Metronome Prague je také pestrý doprovodný program, který zahrnuje festival podcastů, únikovou hru, filmovou produkci, dále vybrané programy neziskových organizací, výstavy, workshopy a mnoho dalšího. Bohatá gastro sekce pak bude letos jakýmsi malým food festivalem, kde budou zastoupeny kuchyně z nejrůznějších koutů světa. Na své si přijdou rovněž ti nejmenší návštěvníci, pro které bude připravena dětská zóna.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB