Praha přivítá další ročník hudebního festivalu Metronome Prague

Již šestý ročník multižánrového hudebního festivalu Metronome se uskuteční letos v Praze. Tato kulturní událost proběhne od 21. do 24. června 2023 v areálu Výstaviště Praha a návštěvníkům přinese možnost zhlédnout vystoupení řady hvězd zahraniční i domácí hudební scény. Mezi nimi nebudou chybět Jamiroquai, Tove Lo, Zaz, Aurora, M83 či skupina White Lies. Celou akci zahájí dvojkoncert Davida Kollera a ukrajinského uskupení Queen Orchestra.
Multižánrový hudební festival Metronome Prague proběhne od 21. do 24. června 2023 v areálu Výstaviště Praha. Zdroj: Metronome Prague

„Máme velkou radost, že můžeme být letos opět partnery největší pražské hudební události a pokračovat tak v našem závazku podporovat ty nejzajímavější české projekty v oblasti kultury. Návštěvníkům akce Metronome Prague navíc nabízíme 10% slevu na ubytování v našem hotelu během konání festivalu,“ říká Štěpán Malý, marketingový a obchodní ředitel pražského hotelu Marriott.

Festival se uskuteční na pražském Výstavišti a nabídne více než 80 hudebních vystoupení, přes 300 účinkujících a bohatý doprovodný program. Vedle celé řady světových hvězd se představí i domácí hudební špička jako jsou Monkey Business s hosty ze skupiny J.A.R., David Koller nebo PSH s živou kapelou.

Součástí Metronome Prague je také pestrý doprovodný program, který zahrnuje festival podcastů, únikovou hru, filmovou produkci, dále vybrané programy neziskových organizací, výstavy, workshopy a mnoho dalšího. Bohatá gastro sekce pak bude letos jakýmsi malým food festivalem, kde budou zastoupeny kuchyně z nejrůznějších koutů světa. Na své si přijdou rovněž ti nejmenší návštěvníci, pro které bude připravena dětská zóna.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Proč se zapsat do registru dárců kostní dřeně?

Každoročně onemocní v naší zemi stovky lidí včetně malých dětí leukémií, zhoubnými nádory, či těžkými útlumy krvetvorby a dalšími vážnými nemocemi, které jsou léčitelné pouze transplantací kostní dřeně. Bohužel v …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB