Přemysl Beneš byl jmenován novým jednatelem Raiffeisen – Leasing

Novým jednatelem společnosti Raiffeisen - Leasing zodpovědným za Front Office byl k 1. lednu 2024 jmenován Přemysl Beneš. Nahradil tak Aloise Laneggera, který vedení společnosti Raiffeisen - Leasing po více než 20 letech opouští. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě, kterou má redakce k dispozici.
Novým jednatelem společnosti Raiffeisen - Leasing zodpovědným za Front Office byl k 1. lednu 2024 jmenován Přemysl Beneš. Foto: Raiffeisen - Leasing

V nové roli může Přemysl Beneš zúročit své bohaté zkušenosti z top manažerských pozic významných společností. V minulosti zastával například pozici jednatele společnosti CitiLeasing, s.r.o. nebo funkci finančního ředitele a místopředsedy představenstva sportovního klubu AC Sparta Praha fotbal, a. s. Přemysl Beneš je absolventem VŠE v oboru ekonomika zahraničního obchodu.

V Raiffeisen – Leasing Beneš působí již od roku 2009, a to na pozici obchodního ředitele. K jeho specializaci patří především oblast financování movitých věcí určených pro malé, střední i korporátní firmy, a to včetně specifických komodit, jakými jsou železniční technika nebo letadla.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB