Prezidentem pro region Evropy a členem představenstva společnosti Imperial Brands se stal Aleš Struminský

Aleš Struminský byl jmenován prezidentem pro evropský region a členem představenstva společnosti Imperial Brands. Stal se tak jedním z mála Čechů, kteří zastávají tento post v globální společnosti obchodované na veřejných trzích. Aleš Struminský od října 2022 nahradí v obou pozicích Němce Joerga Biebernicka.
Prezidentem pro region Evropy a členem představenstva společnosti Imperial Brands se stal Aleš Struminský. Foto: Imperial Brands

Aleš Struminský působí ve společnosti Imperial Brands přes 20 let, v roce 2002 začínal v roli Key Account Managera v Praze. Svou mezinárodní kariéru započal v roce 2010 a postupně se v rámci kariérního vzestupu vypracoval až do pozice generálního manažera v různých regionech působnosti Imperial Brands.

Postupně řídil firemní aktivity v Portugalsku, na Ukrajině, celém CEE regionu a na „domácím trhu“ ve Velké Británii a Irsku, tedy na jednom ze tří největších globálních působišť společnosti Imperial Brands.

„Aleš přináší do představenstva Imperial Brands nesporné znalosti našeho byznysu, bohaté zkušenosti z jednotlivých trhů a skvělý manažerský styl řízení, založený na spolupráci a vynikajících výsledcích,“ uvádí Stefan Bomhard, Chief Executive Officer společnosti Imperial Brands.

Aleš Struminský jako General Manager pro Velkou Británii a Irsko v posledních třech letech úspěšně řídil tým více než 500 zaměstnanců. I díky restrukturalizaci aktivit v segmentu produktů nové generace společnost ve fiskálním roce 2020 dosáhla tržeb ve výši 652 milionů britských liber. Tržby a zisk společnosti společně s lokálním týmem výrazně (o 85 %) navýšil i v rámci řízení aktivit Imperial Brands v regionu CEE v letech 2016-2019.

Aleš Struminský je absolventem IMD Business School ve švýcarském Lausanne, Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Ekonomicko-správní fakulty Univerzity Pardubice. Mluví plynule anglicky a rusky a ovládá základy španělštiny a němčiny.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nový byt na hypotéku s úrokem 2,99 %

Nová bankovní rada měla již dvakrát možnost pohnout s úrokovými sazbami, ale nestalo se. Dvoutýdenní repo sazba zůstává na sedmi procentech, banky aktuálně nabízejí hypotéky se sazbou v rozmezí 6 až 7 % včetně …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

„Lidé jsou jako přežraná lvice. Blahobyt jim vzal cíle i štěstí,“ říká Jágrův osobní kouč

Rozhovor
Od určité míry ekonomických parametrů pocit subjektivního štěstí a úspěchu přestane stoupat, a dokonce naopak začne klesat, říká v rozhovoru Marian Jelínek, sportovní psycholog a osobní kouč Jaromíra Jágra. Lidé podle něj chtějí cíl tak moc, že nemají problém podrazit kamaráda, ve jménu cíle a úspěchů vzít doping, podplatit tu či onu zakázku.

Vraťte mi moje peníze!

Poradna
Prý je to prakticky vyloučené. Ale vyprávějte to někomu, kdo se splete, přehlídne či překlepne a pošle peníze na …