Pro Hyundai od nového roku zajišťuje operativní leasing Arval

Společnost Arval je od 1. ledna 2022 výhradním poskytovatelem operativního leasingu pro vozy Hyundai formou white label. Produkt s názvem Hyundai operativní leasing si budou moci zákazníci sjednat u kteréhokoli dealera této značky v České republice, společnost Arval dodá kompletní řešení full service operativního leasingu, které zahrnuje financování, servis i asistenční služby pro zákazníky.
Zákazník, který si přijde k dealerovi Hyundai pro nový vůz, bude mít od ledna k dispozici výhodnou formu financování. Ilustrační foto: Pixabay.com

Arval CZ se stal osmou pobočkou firmy v Evropě, která toto výhradní partnerství pro Hyundai zajišťuje. Kromě Česka je Arval strategickým partnerem Hyundai i ve Francii, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii, Holandsku, Polsku a Rakousku. Hyundai je v Česku druhou nejprodávanější značkou vozů a společně s Arvalem chystá na letošní rok speciální akce a bude také posilovat prodej elektromobilů.

Produkt Hyundai operativní leasing, který pro automobilku zajišťuje leasingová společnost Arval, si budou moci zákazníci sjednat u kteréhokoli dealera vozů Hyundai v České republice. Dlouhodobý pronájem nabídne automobilka pro všechny vozy, včetně elektromobilů a plug-in hybridů. V rámci měsíční splátky budou mít řidiči hrazený servis, dálniční známku, pneumatiky a jejich výměnu nebo povinné ručení a havarijní pojištění.

„Partnerství s Arvalem znamená pro české zákazníky možnost výhodného dlouhodobého pronájmu nových, bezpečných a ekologických vozů. Operativní leasing není pouze záležitostí firem, které si mohou měsíční splátku odepsat z daní. Slouží také fyzickým osobám či živnostníkům, kteří si nechtějí či nemohou dovolit jednorázovou investici do nového vozu, ale mohou z rozpočtu vyčlenit několik tisíc na provoz auta, o který se pak nemusejí dále starat,“ vysvětluje přednosti operativního leasingu Martin Saitz, generální ředitel Hyundai Motor Czech.

Jeho slova potvrzuje i generální ředitel Arvalu Aleš Polák „Zákazník, který si přijde k dealerovi Hyundai pro nový vůz, bude mít od ledna k dispozici výhodnou formu financování, díky které se nemusí vydat jednorázově z úspor, nebo se na několik let dopředu zadlužit. Značka Hyundai pro nás představuje v celé Evropě strategického partnera a provozujme pro něj více než 20 tisíc vozů. Tato značka se těší velké oblibě i mezi tuzemskými zákazníky,“ konstatuje Aleš Polák, generální ředitel Arval CZ, poskytovatele operativního leasingu vozů pro Hyundai.

Společnost Arval CZ provozuje v Česku více než 23 tisíc vozů v rámci firemních flotil i pro soukromé zákazníky. V poslední době firmy registruje zájem soukromých osob o vozy na operativní leasing, meziročně narostl o 60 %.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Průlomový verdikt soudu: Stát dělá málo pro ochranu klimatu

Analýza
Městský soud v Praze v průlomovém rozhodnutí vyhověl spolku Klimatická žaloba ČR a dalším žalobcům a nařídil státu urychleně a v souladu s jeho povinnostmi z evropského a mezinárodního práva přijmout nezbytná opatření pro zpomalení klimatické změny. Soudy v Česku tak rozhodly vůbec poprvé v historii.