PROFI CREDIT podpořil nemocné cystickou fibrózou

Úvěrová společnost v rámci své celostátní konference darovala Klubu nemocných cystickou fibrózou (KNCF) šek na 250 000 Kč. Ročně se s touto nemocí v České republice narodí několik desítek dětí, přesto o ní česká veřejnost stále spíše neví.
Foto: PROFI CREDIT

Klub nemocných cystickou fibrózou je nezisková organizace, která si klade za cíl zkvalitňování života nemocných touto vzácnou nemocí a usnadňování péče jejich rodinám a blízkým. PROFI CREDIT ji různými formami podporuje již od roku 2013.

Mimo finanční dary podpora spočívá především v organizaci charitativních akcí. Do těch se aktivně zapojují samotní zaměstnanci i management úvěrové společnosti. V rámci celorepublikové akce Větrníkový den se tak již poněkolikáté zapojili do výroby větrníků. Ty KNCF následně používá jako dary pro partnery a k propagaci organizace. V loňském roce se zástupci PROFI CREDITu účastnili benefiční akce, kde došlo ke křtu kalendáře Slaných žen. Slané ženy zapózovaly u krásných historických vozů v autosalonu Pyramida v Průhonicích v oblečení z let 60. až 90. minulého století.

Nemocní cystickou fibrózou mají výrazně slanější pot, právě proto se jim říká „slané děti“. Ročně se s touto nemocí v České republice narodí několik desítek dětí. Mnoho lidí přitom o nemoci vůbec neví nebo se léčí pod chybnou diagnózou.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru