PROFI CREDIT podpořil nemocné cystickou fibrózou

Úvěrová společnost v rámci své celostátní konference darovala Klubu nemocných cystickou fibrózou (KNCF) šek na 250 000 Kč. Ročně se s touto nemocí v České republice narodí několik desítek dětí, přesto o ní česká veřejnost stále spíše neví.
Foto: PROFI CREDIT

Klub nemocných cystickou fibrózou je nezisková organizace, která si klade za cíl zkvalitňování života nemocných touto vzácnou nemocí a usnadňování péče jejich rodinám a blízkým. PROFI CREDIT ji různými formami podporuje již od roku 2013.

Mimo finanční dary podpora spočívá především v organizaci charitativních akcí. Do těch se aktivně zapojují samotní zaměstnanci i management úvěrové společnosti. V rámci celorepublikové akce Větrníkový den se tak již poněkolikáté zapojili do výroby větrníků. Ty KNCF následně používá jako dary pro partnery a k propagaci organizace. V loňském roce se zástupci PROFI CREDITu účastnili benefiční akce, kde došlo ke křtu kalendáře Slaných žen. Slané ženy zapózovaly u krásných historických vozů v autosalonu Pyramida v Průhonicích v oblečení z let 60. až 90. minulého století.

Nemocní cystickou fibrózou mají výrazně slanější pot, právě proto se jim říká „slané děti“. Ročně se s touto nemocí v České republice narodí několik desítek dětí. Mnoho lidí přitom o nemoci vůbec neví nebo se léčí pod chybnou diagnózou.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Jak vytvořit efektivní digitální pracoviště?

Právě probíhající pandemie onemocnění Covid-19 tvrdě zasáhla globální ekonomiku a podnikatelský sektor. Mnohé firmy byly z ničeho nic nuceny hledat odpovědi na nové a nepředvídatelné překážky a spousta z nich se …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Konto pracovní doby. Neznáte? Možná se to už brzy změní

Poradna
Že vám ten pojem nic neříká? Možná hodně brzy se to změní. Konto pracovní doby je institut zavedený v zákoníku práce sice už 14 let, přesto jej domácí firmy zatím moc nevyužívaly. Jeho hlavní předností je, že zaměstnancům zajišťuje stálý plat a zaměstnavatelům umožňuje přidělovat práci flexibilně či nárazově. A to se především v době po pandemii může oběma stranám hodit.
Rolovat nahoru