Provident Financial má nového ředitele kreditních rizik

Provident Financial posiluje tým nejvyššího vedení o nového ředitele kreditních rizik. Stal se jím Lubomír Brůha, který přešel do Providentu z mezinárodní analytické společnosti SAS, kde se zabýval uplatňováním SAS technologií v oblasti řízení rizik ve finančních institucích pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.
Novým Credit risk ředitelem a členem představenstva Provident Financial se stává Lubomír Brůha. Foto: Provident Financial

Lubomír Brůha má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti řízení kreditních a operačních rizik v bankovním a nebankovním sektoru v Čechách a na Slovensku, například ze společností BNP Paribas Personal Finance, ČSOB nebo Raiffeisenbank.

Lubomír Brůha vystudoval Executive MBA program, obor Finance, na Joseph M. Katz Graduate School of Business při University of Pittsburgh.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Daňová škatulata: Od ledna zdraží (skoro) vše

Poradna
Poslanci a následně senátoři schválili novely zákonů, které jsou nezbytné k tomu, aby vstoupil v platnost tzv. konsolidační balíček, představený letos v květnu. Oproti jarním návrhům došlo k několika dílčím změnám, avšak podstata zůstává stejná – od ledna si sáhne hlouběji do peněženky úplně každý. Jakého zboží se nová opatření týkají?