Sára Kubelková v čele golfsoftwarové společnosti TeeTime

Personálie
V čele společnosti TeeTime SE aktuálně stojí Sára Kubelková, mladá ambiciózní žena s jasnou vizí vybudovat zcela nové inovativní prostředí odpovídající potřebám golfistů a prosadit firmu na evropském trhu.
Sára Kubelková vnímá svou práci jako vzrušující hru plnou výzev, díky čemuž dodala firmě úplně novou tvář. Foto: TeeTime

„Do roku 2022 byla TeeTime vnímána jako IT vývojová společnost. Mé poslání je transformovat ji na silnou obchodní společnost s platformou, která aktivně pracuje s golfovou komunitou,“ informovala Kubelková redakci FAEI.cz.

Sára Kubelková původně vystudovala andragogiku. Už během studia se začala zajímat o práci s lidmi, řízení talentů a jejich rozvoj. Tento zájem ji později přivedl k založení vlastní kosmetické značky, kde s velkým nadšením propojovala lidi s podobným potenciálem a cílem.

PSALI JSME:
Golfová událost sezóny: Dobrouč otevírá brány

V průběhu covidové krize objevila skrytou vášeň pro golf, která ji otevřela dveře směrem k novým kariérním příležitostem. V současnosti pracuje na pozici CEO v největší golfsoftwarové firmě TeeTime. Zde aktivně analyzuje potřeby golfistů a usiluje o expanzi firmy do Evropy, která je dlouhodobým cílem akcionářů.

Ambiciózní podnikatelka vnímá svou práci jako vzrušující hru plnou výzev, díky čemuž dodala firmě úplně novou tvář. Toto pracovní přesvědčení šíří i mezi kolegy s cílem podpořit efektivitu práce a chuť vyhrávat. Ve volném čase se ráda věnuje tvůrčím aktivitám, jako je psaní a fotografování, které považuje za kreativní únik od své analyticky zaměřené profese.

PSALI JSME:
Lucie Urválková znovu mezi Nejvlivnějšími ženami Česka podle Forbesu

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB