Sberbank podpořila Běh dobré vůle

Sberbank se dlouhodobě věnuje podpoře charitativních projektů i zdravého životního stylu. Ideálním spojením obojího tak byl Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové. Účastnilo se ho 32 zaměstnanců banky v čele s generální ředitelkou a předsedkyní představenstva Marijanou Vasilescu. Výtěžek ze startovného bude celý věnován na pomoc rodinám v nepříznivé životní situaci ovlivněné nemocí, ztrátou bydlení či domácím násilím.
Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové se účastnilo 32 zaměstnanců banky v čele s generální ředitelkou. Foto: Sberbank

„Spolu s kolegy ze Sberbank CZ jsme se zúčastnili Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové. Užili jsme si příjemné sportovní odpoledne během na 5 a 10 kilometrů, který je navíc spojen s charitou. I my ve Sberbank podporujeme potřebné a je nám tak taková akce velmi sympatická. Celkem nás běželo více než 30 a celý výtěžek sportovní události bude využit na pomoc rodinám v tísni – rodiny v nepříznivé životní situaci ovlivněné nemocí, ztrátou bydlení či domácím násilím,“ uvedla Marijana Vasilescu, generální ředitelka a předsedkyně představenstva Sberbank CZ.

Banka dlouhodobě podporuje aktivní zapojování zaměstnanců do dobročinnosti a firemního dobrovolnického programu. Důležité je pro Sberbank podnikat ohleduplně k životnímu prostředí, podporuje též projekty na obnovu krajiny. Sberbank založila vlastní Nadační fond Sberbank CZ. Z něj rozděluje finanční prostředky neziskovým společnostem na projekty, kterými se snaží pomoci zlepšit a zpříjemnit život konkrétním lidem.

Nadační fond Sberbank CZ pomáhá především ohroženým dětem nebo podporuje aktivity dětí žijících v sociálně nestandartních podmínkách, ohroženým ženám nebo podporuje programy určených ženám žijících v sociálně nestandartních podmínkách, podporuje zdravotně postižené, seniory a ekologické projekty.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Daně se týkají i zaměstnanců

Poradna
Také si myslíte, že se daně týkají především podnikatelů, protože za zaměstnance všechno zařídí mzdová účtárna? To je omyl! A navíc vás může stát dost peněz, protože zaměstnavatel může ve vašem případě uplatnit jen takové daňové zvýhodnění, k němuž mu dodáte podklady. A ty zase budete zajišťovat jen v případě, že se o uplatňovaných výhodách předem dozvíte.