ŠKODA AUTO opět generálním partnerem charitativních běhů TERIBEAR

ŠKODA AUTO se již popáté jako generální partner zapojuje do charitativních běhů na pomoc dětem TERIBEAR. Desetidenní charitativní běh „TERIBEAR hýbe Prahou“, pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem, odstartoval včera v odpoledních hodinách na pražském vrchu Vítkov a potrvá nonstop až do 14. září. V Mladé Boleslavi, městě automobilky ŠKODA AUTO, se běh uskuteční v TERIBEARŮV šťastný den ve středu 11. září a výtěžek odtud poputuje na podporu znevýhodněných dětí vyrůstajících v ústavních zařízeních ve Středočeském a Královéhradeckém kraji.
„TERIBEAR hýbe Prahou“ – desetidenní charitativní běh pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem – se běží od 5. do 14. září 2019 na pražském vrchu Vítkov. Zdroj: ŠKODA AUTO

„Pomoc znevýhodněným dětem patří k hlavním prioritám společenské odpovědnosti ŠKODA AUTO. Proto se již popáté stáváme hrdým generálním partnerem této sportovně-charitativní akce,“ říká Bohdan Wojnar, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO odpovědný za oblast řízení lidských zdrojů.

„Zdaleka není tak důležitý předchozí trénink či fyzička, jako snaha pomoci. Postavte se s námi na start a každým zdolaným kilometrem pomůžeme znevýhodněným dětem úspěšně odstartovat do života. V Mladé Boleslavi se poběží na TERIBEARŮV šťastný den ve středu 11. září. Zdolanými kilometry v Mladé Boleslavi navýšíme Vzdělávací fond ŠKODA AUTO a Nadace Terezy Maxové dětem, ze kterého se o podporu mohou formou otevřeného grantového řízení přihlásit všechny dětské domovy v regionech ŠKODA,“ dodává Bohdan Wojnar.

Charitativní akce „TERIBEAR hýbe Prahou, aneb Prima den s medvědem“, jejímž cílem je podpořit znevýhodněné děti, probíhá na pražském Vítkově až do 14. září, a to nonstop. Pro běžce je připravena trasa dlouhá 1,5 km se startem v blízkosti národního památníku. Každý registrovaný účastník může kdykoli i opakovaně absolvovat libovolný počet kol. Kilometry se zaznamenávají na elektronické konto pomocí čipu. Účastníci mají prostřednictvím průběžné výsledkové listiny přehled o částce, kterou přispěli.

Čip lze zakoupit online, či přímo na startu za 200 Kč (děti 100 Kč). Za každý zdolaný kilometr na okruhu věnují partneři akce 30 Kč na pomoc dětem a mladým lidem v nouzi. V loňském roce běh v Praze podpořilo přes 16 200 lidí, kteří naběhali nebo nachodili 320 812 kilometrů a pomohli tak částkou 9 624 375 korun! Během jednodenní akce v Mladé Boleslavi byla vyběhaná částka 555 000 korun rozdělena mezi dětské domovy Mladá Boleslav, Potštejn, Broumov a Holice z okolí Kvasin.

ŠKODA AUTO jako generální partner charitativních běhů TERIBEAR připravila na pražském Vítkově v blízkosti registrací relaxační zónu, kde si návštěvníci kromě odpočinku a aktivního protažení s profesionálním trenérem mohou také zasoutěžit o zajímavé ceny. Charitativního běhu se účastní i tým ŠKODA složený ze zaměstnanců automobilky, kteří se jen o pár dnů později postaví také na start charitativního běhu „TERIBEAR hýbe Mladou Boleslaví“, který se uskuteční 11. září od 10:00 do 19:00 v parku Štěpánka. Výtěžek akce v Mladé Boleslavi poputuje na podporu znevýhodněných dětí vyrůstajících v ústavních zařízeních ve Středočeském a Královéhradeckém kraji na jejich vzdělávání a osobní rozvoj.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Oslavy 30 let svobody s klíči z roku 1989

Značka FAB oslavuje 30. výročí sametové revoluce projektem Klíče ke svobodě, který realizuje ve spolupráci s Pavlem Šťastným, jedním ze spoluorganizátorů oslav 30 let svobody a autorem loga Občanského fóra, a …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru