Skupina APOGEO změnila název na PKF APOGEO, chystá expanzi do střední Evropy

Česká poradenská skupina APOGEO změnila název na PKF APOGEO. „Se skupinou APOGEO a jejím vysoce kvalifikovaným týmem bylo vždy potěšením spolupracovat, těším se na novou společnou kapitolu,“ uvedl generální ředitel PKF International Theo Vermaak.
Česká poradenská skupina APOGEO změnila název na PKF APOGEO. Ilustrační foto: PKF APOGEO

Členem PKF, rozsáhlé celosvětové sítě špičkových odborníků působících ve 150 zemích světa, je APOGEO už od roku 2016. Díky tomu může poskytovat klientům skutečně ucelený mezinárodní servis.

„Je proto logickým krokem, že příslušnost k síti patřící do světových TOP 10 poradenských skupin jsme chtěli stvrdit i ‚na první pohled‘,“ říká managing partner PKF APOGEO Tomáš Pacovský a dodává: „Znamená to pro nás završení náročného přístupového procesu, který představoval několikaletá tvrdá jednání na evropské úrovni. Je to zároveň první krok k další plnohodnotné expanzi do střední Evropy.“

„Nadále zůstáváme českou společností a majetková struktura APOGEO Group se nijak nemění. Stvrzením příslušnosti k síti PKF se v žádném případě nevzdáváme našeho stylu práce a našeho přístupu – tedy zůstat především diskrétními lidskými profesionály, o které se můžete při svém podnikání opřít, a to v jakékoliv jeho fázi,“ zdůrazňuje Pacovský.

Skupina APOGEO se na trhu pohybuje už 20 let. Poskytuje především účetní a daňový servis, transakční poradenství, služby auditu, její součástí je i znalecký ústav. Své portfolio však neustále rozšiřuje, a to i v době tvrdých lockdownů.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

9 způsobů, jak ochránit své úspory před inflací

Každý si říká, jestli je rozumné začít investovat teď v době začínající krize, kdy všechny aktiva klesají. Přitom čekání na lepší chvíli, je to nejhorší, co můžete při investování udělat.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Michael Žantovský: „Velká hra se bude odehrávat v jihovýchodní Asii“

Rozhovor
Uspořádání po světové a studené válce je pryč. „Myslím si, že je zřejmé, že až, jak doufám, skončí to poslední Putinovo vojenské dobrodružství katastrofou nebo přinejmenším neúspěchem pro Rusko, tak oblast, kde se bude odehrávat to, čemu diplomati říkají velká hra, tak to je přesně oblast Jihovýchodní Asie,“ říká v rozhovoru Michael Žantovský.