Skupina DRFG loni zdvojnásobila zisk

Investiční skupině DRFG se v loňském roce dařilo. Dle předběžných hospodářských výsledků za rok 2021 dosáhl její čistý zisk více než 101 milion korun, což je zhruba dvojnásobek oproti roku 2020. Firma, jejímiž klíčovými majiteli jsou podnikatel David Rusňák, Roman Řezníček a právník Pavel Fráňa, o tom informovala redakci v tiskové zprávě.
Investiční skupině DRFG se v loňském roce dařilo. Jejími klíčovými majiteli jsou podnikatel David Rusňák (na snímku), Pavel Vyhnálek a právník Pavel Fráňa. Ilustrační foto: DRFG

„Poslední dva roky s pandemií covid-19 nebyly lehké, ale na druhé straně pomohly skupině obrátit pozornost k nákladovosti a efektivnosti všech interních procesů. Zároveň jsme výrazně rozšířili naše byznysové aktivity, a to jak v Česku, tak v zahraničí. To vše se pozitivně promítlo do hospodářských výsledků,“ informoval generální ředitel DRFG Peter Hlaváč.

Skupina DRFG úspěšně vstoupila do segmentu developmentu komerčních i rezidenčních nemovitostí. Svoji pozici navyšuje v aktuálně nejdynamičtějším realitním sektoru průmyslových a logistických staveb. Skupina rovněž posílila fondový byznys podnikání.

PSALI JSME:
Skupině DRFG vzrostl v roce 2020 zisk

Nemovitostní fond CREIF (Czech Real Estate Investment Fund), jehož je DRFG zakladatelem, rozšířil své portfolio do Polska a zvýšil svůj fondový kapitál i počet nemovitostí pod správou. Skupina také založila fond kvalifikovaných investorů Czech Development Fund SICAV orientující se na development rezidenčních nemovitostí a logisticko-průmyslových staveb.

Skupinou DRFG spravované nemovitosti a realizované developerské projekty v Česku a v Polsku mají aktuální tržní hodnotu téměř 16 miliard korun. Skupina je aktivní v celém segmentu nemovitostí – od developmentu komerčních i rezidenčních objektů, přes dlouhodobou držbu komerčních nemovitostí, až po segment nájemního bydlení.

PSALI JSME:
Zlevní válka na Ukrajině nemovitosti v Česku? Je to možné, ale…

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Proč otcové nedostávají výchovné?

Poradna
Mohl by to být docela dobrý nápad, jak k důchodu získat pár stovek měsíčně navíc. Od ledna je totiž k penzi přiznáváno tzv. výchovné ve výši 500 Kč za každé vychované dítě a zmíněný nápad spočívá v tom, aby si o toto přilepšení zažádal otec v rámci např. předčasného důchodu. A nikoli obvykle mladší matka, kterou penze čeká až za několik let, během nichž by výchovné nebylo vypláceno ani jednomu z rodičů.