Skupina KROUŽKY spustila finanční sbírku na kroužky pro děti, jejichž rodiče se dostali do finanční tísně

Skupina KROUŽKY, která je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo v základních a mateřských školách po celé ČR, a která je součástí české investiční skupiny DT-holding podnikatele Daniela Tomeše, loni v prosinci spustila finanční sbírku na volnočasové aktivity pro děti, jejichž rodiče se dostali do finanční tísně a nemohou svým dětem kroužek zaplatit.
Průměrně každých vybraných 1 500 korun znamená jedno dítě na kroužku. Průměrně každých vybraných 100 korun představuje hodinu dětské radosti. Ilustrační foto: Pixabay.com

„Bohužel je u nás i kvůli současné složité ekonomické situaci stále hodně dětí, kterým jejich rodiče z finančních důvodů volnočasový kroužek zkrátka zaplatit nemohou. Velmi rádi bychom dali co největšímu počtu dětí krásný vánoční dárek – možnost navštěvovat kroužky.

Děti, které díky naší sbírce podpoříme, budeme vybírat ve spolupráci s řediteli základních a mateřských škol. Budeme tak mít jistotu, že se s penězi efektivně naloží, a že vybrané děti budou přesně ty, kterým kroužek rodiče opravdu zaplatit nemohou,“ říká vedoucí projektu sbírky ve skupině Kroužky Karel Malec.

„Pomůžeme tak nejen dětem, kterým takto můžeme zaplatit kroužek a podílet se tak na jejich osobnostním rozvoji, ale i rodičům, kterým díky naší službě vyzvedávání dětí přímo ve škole zaručujeme, že mohou v klidu pracovat, zatímco jejich děti jsou na kroužku,“ dodává.

Lidé a firmy mohou sbírku podpořit na stránce https://www.darujme.cz/projekt/1207308, nebo prostřednictvím transparentního účtu sbírky: 123-8812060267/0100. Aktuální stav sbírky je možné sledovat také na stránce www.krouzky.cz/darujme. Sbírka odstartovala 9. prosince 2022 a poběží 50 dní.

Každá koruna se počítá. Průměrně každých vybraných 1 500 korun znamená jedno dítě na kroužku. Průměrně každých vybraných 100 korun představuje hodinu dětské radosti. Finanční sbírka podpoří děti ze ZŠ a MŠ v Praze, Ostravě, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Kolíně, Českém Brodu či Chrudimi.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Covid jako šance. Malí farmáři prodali více vína i bioproduktů

Analýza
Ve všeobecné vlně stížností mnoha firem, jak koronavirová pandemie negativně dopadla na jejich podnikání, existují i výjimky. Mezi ty překvapivé patří drobní zemědělci, kteří si i v tak těžké situaci dokázali poradit a v druhé vlně pandemie dokonce zaznamenali zvýšený zájem například o víno nebo bio lokální produkty.