Skupina Mind2FLO kompletuje vedení

Konzultační skupina Mind2FLO zformovala během osmi týdnů od svého vzniku manažerskou strukturu. Kromě tradičních týmů v ní figuruje i mezioborový tým pro obchod a konzultační byznys a nově založené business experience studio.
Dosavadní operativní řízení skupiny už před časem rozšířila Mirka Lukáčová, Group HR Director Mind2FLO (vpravo). Vlevo COO skupiny Lenka Auerová, která má na starosti naplňování dlouhodobé strategie skupiny. Foto: Mind2FLO

Do vedení skupiny se Mind2FLO podařilo obsadit 12 expertních manažerů. Rychlý nábor byl klíčový i vzhledem k plánovanému růstu skupiny a zahraniční expanzi.

Skupina Mind2FLO pod vedením Jana Galgonka využívá od letošního března společné prostory na pražské Bořislavce, kde se v prvním kroku propojila mediální a technologická divize. Skupina ve svých plánech počítá s rychlým růstem včetně expanze na zahraniční trhy, a proto hlavní prioritou bylo sestavení kompetentního týmu.

„V první fázi budování skupiny pro nás bylo zásadní postavit tým, vyladit zázemí firmy a nastavit veškerou podstatnou operativu. Teď se věnujeme dalšímu rozšiřování naší struktury, takže v dohledné době budeme plně připraveni aktivně vytěžovat veškeré byznysové příležitosti, které nám trh nabízí,” doplňuje COO skupiny Lenka Auerová, která má na starost naplňování dlouhodobé strategie skupiny.

Struktura nově postaveného týmu stojí na obchodních synergiích, v rámci kterých se zakládá nový mezioborový tým zaměřený na sales a konzultační byznys. Staví ho Ivan Valev, Chief Growth Officer FLO Group. Tým posílí také Ondřej Vataščin, Byznys Director Mindsquared a Ivana Stenová, Consulting Lead FLO Group.

I v technologické divizi FLO Group figuruje seskupení, které neodpovídá tradičnímu rozdělení týmových expertíz. Jde o nově zformovaný tým Brand Experience (BX), ke kterému se aktuálně přidává Václav Krejčí, Creative Lead FLO BX, a Marek Pařízek, Design Lead FLO BX. Dalšími posilami jsou Petra Drahošová, Operations Director FLO BX a Martin Navrátil, Content Strategy Lead FLO BX.

K výraznému posílení dochází v rámci vedení mediální divize Mindsquared, která hlásí tři nové posily v této sestavě: Jana Doválelová, Project Management Director Mindsquared, Barbora Pokorná, Digital Investment Director Mindsquared, a Ksenia Pimenová, Media Operations Director Mindsquared.

Dosavadní operativní řízení skupiny už před časem rozšířila Mirka Lukáčová, Group HR Director Mind2FLO, ke které se nově připojuje Gabriela Martinčeková, Brand Manager Mind2FLO. Skupina už avizovala, že v horizontu několika týdnů oznámí i klíčovou roli skupinového finančního ředitele.

„Kromě excelentních hard skills, které jsou na manažerských pozicích samozřejmostí, je pro nás zásadním kritériem při výběru, abychom propojovali lidi s podobným mindsetem, kteří se pro tento projekt jednoduše nadchnou,“ říká Auerová k náborové strategii, na kterou vsadila nová skupina.

Tradiční náborový proces nahradila práce s komunitou a aktivní oslovování talentů, pro které je Mind2FLO atraktivní volbou díky jasné firemní strategii a silnému leadershipu. Výsledkem je 12 vrcholových manažerských pozic obsazených během dvou měsíců.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Koloběžka DEN 2022 – Rozjeďte to s námi i letos!

Již šestý ročník akce Koloběžka DEN se bude konat v neděli 25. září na Výstavišti Praha-Holešovice. Uplynulé ročníky měly skvělý ohlas a my věříme, že i letošní ročník nadchne nejen profesionální a rekreační …

Alexandra Tomášková je novou CEO JRD Development

Novou CEO divize JRD Development je od letošního září Alexandra Tomášková, dosavadní generální ředitelka divize JRD Land. Nadále tak bude působit na obou postech. Funkci přebírá od Martina Svobody, který bude …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB