Společnosti Accor a AXA navázaly partnerství, budou poskytovat lékařské služby v hotelech po celém světě

Společnost Accor jako celosvětový lídr v oblasti pohostinství a skupina AXA jako světová jednička v pojišťovnictví ohlásily strategické partnerství, které jim umožní poskytovat služby lékařské pomoci hostům ubytovaným v 5 000 hotelech provozovaných společností Accor po celém světě. Díky tomuto partnerství budou moci hosté hotelů Accor již od července roku 2020 využívat péče té nejvyšší úrovně v podobě odborných lékařských řešení od společnosti AXA Partners – mezinárodního specialisty na asistenční služby, cestovní pojištění a zajišťování úvěrových rizik ze skupiny AXA.
Ilustrační foto: Depositphotos.com

Hosté hotelů Accor budou mít k dispozici nejnovější pokročilá řešení skupiny AXA v oblasti telemedicíny prostřednictvím bezplatného přístupu k lékařským telekonzultacím. Zároveň budou mít přístup k rozsáhlé lékařské síti skupiny AXA, která zahrnuje desítky tisíc prověřených lékařských odborníků. Hotely tak budou moci poskytovat svým hostům ta nejvhodnější doporučení (např. s ohledem na jazyk, specializaci atd.) ve všech 110 destinacích, kde společnost Accor působí.

Společnost Accor se připravuje na oživení trhu po odeznění pandemie viru COVID-19 a tato unikátní lékařská služba skvěle doplňuje její celkový mezinárodní plán obnovy. Řadí se mezi ostatní postupy zvýšené péče o zdraví a prevence, které společnost zavedla zejména ve formě své známky ALLSAFE Cleanliness v očekávání postupného znovuotevření svých hotelů napříč různými regiony.

Pro skupinu AXA toto partnerství představuje jedinečnou příležitost, jak posílit svou strategii proměny z plátce na partnera, který svým zákazníkům poskytuje inovativní služby především v péči o zdraví, jakožto jedné z oblastí růstu stanovených ve firemním plánu rozvoje Ambition 2020.

„Přívětivé uvítání, zajišťování bezpečnosti a péče o ostatní – to jsou základní stavební kameny všeho, co děláme a kým jako hoteliéři jsme. Toto význačné partnerství se skupinou AXA, na kterém již několik měsíců pracujeme, dává v současné situaci ještě větší smysl. I ve stále složitějším prostředí bude našich 300 000 pracovníků přímo v našich objektech hostům pomáhat a zajišťovat jejich bezpečnost během celého pobytu tak, aby se naše hotely proměnily v bezpečná útočiště. Tato iniciativa, spolu s postupy ALLSAFE pro zajišťování zvýšené hygieny ve všech 5 000 objektech provozovaných společností Accor po celém světě, umožní našim hostům znovuobjevit lásku k cestování,“ uvedl předseda představenstva a generální ředitel společnosti Accor Sébastien Bazin.

„Skupina AXA by ráda působila nejen jako plátce, ale i jako partner svých zákazníků, kterým poskytuje inovativní řešení v oblasti péče o zdraví. Proto jsme se v uplynulém roce stali světovým lídrem v telemedicíně. Partnerství se společností Accor, celosvětovou jedničkou v oblasti pohostinství, představuje jedinečnou příležitost rozšířit přístup k našim odborným zdravotnickým znalostem a řešením mezi ještě více lidí. A v dnešní době bezprecedentní zdravotnické krize způsobené virem Covid-19 je tento náš cíl relevantnější než kdy předtím,“ dodává generální ředitel skupiny AXA Thomas Buberl.

×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Povánoční výprodeje – kde nakoupit až se slevou 80 %?

Vánoce a s nimi spojené nákupní šílenství jsou za námi. Mnoho zákazníků však trpělivě čeká až na povánoční výprodeje, ve kterých lze získat zboží v mimořádných slevách. Ty leckdy dosahují až 80 %. Počkat se rozhodně …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

„Předvídanost bitcoinu? Bude omezen celkovou zásobou stejně jako zlato,“ říká Dominik Stroukal

Rozhovor
Kryptoměnový svět se bouřlivě rozvíjí. Od roku 2009, kdy vznikly první kryptoměny jsme byli svědky několika vzestupů a pádů. Spousta lidí a firem se snaží z „bitcoinového světa“ udělat víc, než jen „digitální zlato“ a vytvořit standardní finanční produkty. Vloni se cena bitcoinu vyšplhala až k magické hranici 40 tisíc dolarů za jeden bitcoin. Nyní se dá očekávat, že bitcoin může letět strmě dolů až o 80 %, říká …
Rolovat nahoru