Spořitelna vytvořila speciální tým pro trasování nakažených

Česká spořitelna dnes informovala, že ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví a hygienickými stanicemi vytvořila specializovaný trasovací tým složený ze zkušených operátorů klientského centra banky. Redakci FAEI.cz o tom informoval tiskový mluvčí banky Filip Hrubý.
Spořitelna vytvořila speciální tým pro trasování nakažených. Ilustrační foto: Depositphotos.com

Tým podle něj začne fungovat od příštího dne po proškolení ze strany hygieniků a expertů ministerstva zdravotnictví. Pracovní doba operátorů speciálního trasovacího týmu bude odpovídat potřebám hygieniků a ministerstva zdravotnictví. „Klientské centrum České spořitelny funguje nonstop 24/7 ve směnném provozu,“ připomněl Hrubý.

Michal Němec, vedoucí Krizového koronavirového týmu České spořitelny, upřesňuje, že v tuto chvíli tvoří tým pět seniorních operátorů, kteří v nejbližších dnech začnou pomáhat hygienikům v trasování nakažených. „Tito operátoři budou plně vyčleněni pro podporu hygieniků a budou uvolněni ze svých běžných pracovních činností pro Spořitelnu,“ říká a dodává, že v závislosti na potřebách hygieniků a vývoji pandemie není vyloučeno, že v budoucnu banka přistoupí k navýšení kapacit týmu.

„Pomoc klientům po telefonu jsme si dobře vyzkoušeli již v průběhu první pandemické vlny, kdy více 1 500 našich poradců po telefonu pomáhalo klientům s odklady splátek nebo doručováním platebních karet,“ uvádí Filip Hrubý. „Na našich sociálních sítích v tuto chvíli apelujeme na klienty, aby začali používat mobilní aplikaci eRouška a plánujeme v této klientské komunikaci pokračovat intenzivněji také v dalších komunikačních kanálech.“

PSALI JSME:
Češi se připravují na druhou vlnu, skupují notebooky

×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Zdraví

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru