Tomáš Pardubický rezignoval na post v dozorčí radě v Moneta Money Bank

Personálie
Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti Finep Holding, se rozhodl rezignovat na funkci člena dozorčí rady Moneta Money Bank. Členem dozorčí rady banky a jejích výborů pro řízení rizik a pro odměňování byl od října 2017. Redakci FAEI.cz o tom informovala ředitelka komunikace banky Zuzana Filipová.
Rezignaci Tomáše Pardubického přijala dozorčí rada společnosti s účinností k 24. dubnu letošního roku. Ilustrační foto: Finep

Přesný důvod rezignace není znám. V tiskové zprávě banka uvedla: „Významný akcionář Monety se rozhodl využít svého práva nominovat kandidáta na pozici v dozorčí radě. Po krátké debatě s kolegy jsem se rozhodl pro rezignaci na všechny pozice v dozorčí radě,“ zdůvodnil Tomáš Pardubický své rozhodnutí.

Svou profesní dráhu zahájil letos osmačtyřicetiletý Pardubický v bankovnictví, působil jako generální ředitel eBanky, pracoval v mezinárodní poradenské společnosti PwC nebo v Komerční bance. Od roku 2007 působí ve společnosti Finep, která se řadí mezi vedoucí developerské společnosti v České republice.

Rezignaci Tomáše Pardubického již přijala dozorčí rada společnosti s účinností k 24. dubnu letošního roku. O obsazení uvolněného místa rozhodne valná hromada, která je svolána na 25. dubna 2023.

PSALI JSME:
O čtyři byty. Finep vloni v Praze šlapal společnosti Central Group na paty

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Jaká je budoucnost výškových dřevostaveb v Česku?

Analýza
V České republice stále platí zastaralá norma omezující výšku dřevostaveb na devět, respektive dvanáct metrů. Legislativa by se však měla brzy změnit. S ohledem na nespornou ekonomickou výnosnost projektů chtějí developeři stavět minimálně osmipatrové stavby (22,5 m), s výhledem do budoucna až osmdesátimetrové projekty, a to tzv. inženýrským způsobem.