Tomáš Tesař manažerem komunikace společnosti British American Tobacco

Společnost British American Tobacco (BAT) v únoru posílil Tomáš Tesař. V rámci své nové pozice Communications Manager bude zodpovědný za externí komunikaci, především se zaměří na budování a udržování vztahů s médii. Nastupuje v době, kdy firma úspěšně uvedla na trh svou vlajkovou loď v kategorii produktů s pokročilou technologií zahřívání tabáku nesoucí název glo (www.myglo.cz). Nová generace produktů je určena dospělým kuřákům cigaret, kteří hledají alternativy s potenciálně nižším rizikem.
Tomáš Tesař. Foto: Archiv

Tomáš Tesař přišel do BAT z firmy Zentiva, kde působil jako Head of Communications a měl na starosti vytváření nové komunikační strategie pro Českou republiku po osamostatnění Zentivy od francouzské nadnárodní společnosti Sanofi. Zároveň byl hlavní kontaktní osobou pro styk s médii.

Svou kariéru zahájil ve společnosti Philip Morris, kde pracoval osm let, přičemž rok strávil v její newyorské centrále. Jako Communications Manager vedl externí a interní komunikaci. Má za sebou mnoholetou profesní zkušenost v oblasti korporátní komunikace ve firmách The Royal Bank of Scotland či CTP Invest.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde získal titul inženýra v oboru Mezinárodní obchod.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru