Tomáš Tesař manažerem komunikace společnosti British American Tobacco

Společnost British American Tobacco (BAT) v únoru posílil Tomáš Tesař. V rámci své nové pozice Communications Manager bude zodpovědný za externí komunikaci, především se zaměří na budování a udržování vztahů s médii. Nastupuje v době, kdy firma úspěšně uvedla na trh svou vlajkovou loď v kategorii produktů s pokročilou technologií zahřívání tabáku nesoucí název glo (www.myglo.cz). Nová generace produktů je určena dospělým kuřákům cigaret, kteří hledají alternativy s potenciálně nižším rizikem.
Tomáš Tesař. Foto: Archiv

Tomáš Tesař přišel do BAT z firmy Zentiva, kde působil jako Head of Communications a měl na starosti vytváření nové komunikační strategie pro Českou republiku po osamostatnění Zentivy od francouzské nadnárodní společnosti Sanofi. Zároveň byl hlavní kontaktní osobou pro styk s médii.

Svou kariéru zahájil ve společnosti Philip Morris, kde pracoval osm let, přičemž rok strávil v její newyorské centrále. Jako Communications Manager vedl externí a interní komunikaci. Má za sebou mnoholetou profesní zkušenost v oblasti korporátní komunikace ve firmách The Royal Bank of Scotland či CTP Invest.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde získal titul inženýra v oboru Mezinárodní obchod.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Jak vytvořit efektivní digitální pracoviště?

Právě probíhající pandemie onemocnění Covid-19 tvrdě zasáhla globální ekonomiku a podnikatelský sektor. Mnohé firmy byly z ničeho nic nuceny hledat odpovědi na nové a nepředvídatelné překážky a spousta z nich se …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Konto pracovní doby. Neznáte? Možná se to už brzy změní

Poradna
Že vám ten pojem nic neříká? Možná hodně brzy se to změní. Konto pracovní doby je institut zavedený v zákoníku práce sice už 14 let, přesto jej domácí firmy zatím moc nevyužívaly. Jeho hlavní předností je, že zaměstnancům zajišťuje stálý plat a zaměstnavatelům umožňuje přidělovat práci flexibilně či nárazově. A to se především v době po pandemii může oběma stranám hodit.
Rolovat nahoru