Trinity opět vynáší trumf – úrok 4,08 procenta!

Jedním z nejkonzervativnějších způsobů ochrany proti inflaci jsou spořicí účty. Pro menší banky jsou oblíbeným marketingovým prostředkem k získání nových klientů. A tato kombinace je ideální antiinflační pohonnou jednotkou úrokových sazeb. Poslední vysokou kartu tentokrát vynesla Trinity Bank.
Trinity Bank jako první překročí svou úrokovou sazbou čtyři procenta. Ilustrační foto: FAEI.cz

Od 25. dubna zvyšuje úrokové sazby na spořicím účtu Výhoda+ v rámci marketingové akce na 4,08 procenta u vkladu do 400 tisíc korun, zbytek je bez omezení úročen sazbou 3,68 procenta. Banka tak zřejmě reaguje na nedávné navýšení sazeb Expobank na 3,51 procenta na běžném účtu, který ovšem může posloužit i jako spořicí. A navíc bez omezení vložené sumy.

„Úrokové sazby zvýšíme na všech účtech zřizovaných v rámci marketingové akce Dobrý klient automaticky,“ oznámila Trinity Bank svým příznivcům. A navíc přidala i roční vázaný vklad se sazbou 4,58 procenta bez omezení jeho výše. Banka tak už po dvou týdnech ruší původní sazby i pásmové omezení, které uplatňuje u spořicích účtů.

Trinity Bank dál povede žebříček spořicích účtů v Česku a své doposud první místo jen posílí a jako první překročí svou úrokovou sazbou čtyři procenta. V tabulce termínovaných vkladů na první místo teprve postoupí až s účinností nových sazeb.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
  1. Pe Petr

    Vysoký úrok na spořícím účtu není u žádné banky důvěryhodný krok…….

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB