Trinity opět vynáší trumf – úrok 4,08 procenta!

Jedním z nejkonzervativnějších způsobů ochrany proti inflaci jsou spořicí účty. Pro menší banky jsou oblíbeným marketingovým prostředkem k získání nových klientů. A tato kombinace je ideální antiinflační pohonnou jednotkou úrokových sazeb. Poslední vysokou kartu tentokrát vynesla Trinity Bank.
Trinity Bank jako první překročí svou úrokovou sazbou čtyři procenta. Ilustrační foto: FAEI.cz

Od 25. dubna zvyšuje úrokové sazby na spořicím účtu Výhoda+ v rámci marketingové akce na 4,08 procenta u vkladu do 400 tisíc korun, zbytek je bez omezení úročen sazbou 3,68 procenta. Banka tak zřejmě reaguje na nedávné navýšení sazeb Expobank na 3,51 procenta na běžném účtu, který ovšem může posloužit i jako spořicí. A navíc bez omezení vložené sumy.

„Úrokové sazby zvýšíme na všech účtech zřizovaných v rámci marketingové akce Dobrý klient automaticky,“ oznámila Trinity Bank svým příznivcům. A navíc přidala i roční vázaný vklad se sazbou 4,58 procenta bez omezení jeho výše. Banka tak už po dvou týdnech ruší původní sazby i pásmové omezení, které uplatňuje u spořicích účtů.

Trinity Bank dál povede žebříček spořicích účtů v Česku a své doposud první místo jen posílí a jako první překročí svou úrokovou sazbou čtyři procenta. V tabulce termínovaných vkladů na první místo teprve postoupí až s účinností nových sazeb.

PSALI JSME:
Trinity opět zvýšila úrok u spoření. Tentokrát už všem

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Hypotéku teď neberte, budou levnější

Lidé se teď často ptají, zda si mají na hypotéku pořídit vlastní nemovitost, v níž spatřují pojistku proti tak rapidní inflaci. Hypotéku nyní spíše nebrat. Bude levněji. Podívejme se, co říkají světové dluhopisové …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Michael Žantovský: „Velká hra se bude odehrávat v jihovýchodní Asii“

Rozhovor
Uspořádání po světové a studené válce je pryč. „Myslím si, že je zřejmé, že až, jak doufám, skončí to poslední Putinovo vojenské dobrodružství katastrofou nebo přinejmenším neúspěchem pro Rusko, tak oblast, kde se bude odehrávat to, čemu diplomati říkají velká hra, tak to je přesně oblast Jihovýchodní Asie,“ říká v rozhovoru Michael Žantovský.