Trinity opět vynáší trumf – úrok 4,08 procenta!

Jedním z nejkonzervativnějších způsobů ochrany proti inflaci jsou spořicí účty. Pro menší banky jsou oblíbeným marketingovým prostředkem k získání nových klientů. A tato kombinace je ideální antiinflační pohonnou jednotkou úrokových sazeb. Poslední vysokou kartu tentokrát vynesla Trinity Bank.
Trinity Bank jako první překročí svou úrokovou sazbou čtyři procenta. Ilustrační foto: FAEI.cz

Od 25. dubna zvyšuje úrokové sazby na spořicím účtu Výhoda+ v rámci marketingové akce na 4,08 procenta u vkladu do 400 tisíc korun, zbytek je bez omezení úročen sazbou 3,68 procenta. Banka tak zřejmě reaguje na nedávné navýšení sazeb Expobank na 3,51 procenta na běžném účtu, který ovšem může posloužit i jako spořicí. A navíc bez omezení vložené sumy.

„Úrokové sazby zvýšíme na všech účtech zřizovaných v rámci marketingové akce Dobrý klient automaticky,“ oznámila Trinity Bank svým příznivcům. A navíc přidala i roční vázaný vklad se sazbou 4,58 procenta bez omezení jeho výše. Banka tak už po dvou týdnech ruší původní sazby i pásmové omezení, které uplatňuje u spořicích účtů.

Trinity Bank dál povede žebříček spořicích účtů v Česku a své doposud první místo jen posílí a jako první překročí svou úrokovou sazbou čtyři procenta. V tabulce termínovaných vkladů na první místo teprve postoupí až s účinností nových sazeb.

PSALI JSME:
Trinity opět zvýšila úrok u spoření. Tentokrát už všem

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Region v mínusu

Měnám středoevropského regionu se ve čtvrtek příliš nedařilo. Investoři po středečním zasedání americké centrální banky (Fed), kde zaznělo, že úrokové sazby ve Spojených státech pravděpodobně zůstanou vyšší po delší …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Home office? Změny spíše kosmetické

Poradna
Měly to být změny velké, snad až převratné. Novela zákoníku práce, jejíž některá ustanovení vstupují v platnost 1. října, měla mj. výrazně usnadnit používání tzv. práce na dálku (home office). Takové bylo očekávání, ale co novela skutečně přináší?