Trinity opět zvýšila úrok u spoření. Tentokrát už všem

Trinity Bank již po několikáté zareagovala obratem na zvýšení úrokových sazeb Českou národní bankou a ještě týž den automaticky zvýšila úrokovou sazbu na spořicím účtu Dobrý klient na 3,18 procenta.
Trinity Bank opět zvýšila úrok u spoření. Tentokrát už všem. Ilustrační foto: Wikimedia.org/Phoralik [CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

Poprvé od vzniku marketingového vábení klientů a jejich peněz v říjnu loňského roku zvýšila úrok všem, aniž to podmiňovala novými vklady a zakládáním nových účtů. Možná i proto byla s novou sazbou opatrnější.

„Zvýšení sazby bylo realizováno v souladu s obchodní strategií banky a obezřetným hospodařením, v rámci něhož musíme dbát také na zhodnocení investice do kapitálu Trinity Bank našich více než 9000 akcionářů, kteří jsou v naprosté většině taktéž klienty naší banky,“ sdělila Trinity jednomu ze svých klientů.

PSALI JSME:
Není všechno Trinity, co se třpytí. Lukrativní úrok je pouze pro nové klienty

Předběžné finanční výsledky Trinity Bank za rok 2021 potvrzují, že jí marketingová akce Dobrý klient funguje. Plánovaný zisk před zdaněním překročila o 74 procent a jeho hodnota dosáhla 200 milionů korun.

To je o 167 procent víc, než v roce 2020, kdy to bylo 75 milionů. Banka díky na tuzemské poměry nadstandardním úrokovým sazbám avizuje i značný nárůst objemu depozit, byť jejich výši nezveřejnila. Z výsledku za tři čtvrtletí vyplývá, že banka spravuje přes 15 miliard korun na vkladech svých klientů.

PSALI JSME:
Lov na klienty, nebo na peníze?

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Hypotéky zakončí rok nad šestiprocentní hranicí

Hypoteční sazby ani na konci letošního roku neprolomí šestiprocentní hranici a zůstanou těsně nad ní. Průměrná nabídková úroková sazba se podle Swiss Life Hypoindexu na začátku prosince dostala na 6,02 procenta, což …

Meziroční inflace v eurozóně výrazněji klesla

Meziroční inflace v eurozóně klesla výrazněji, než očekával trh (2,7 %), když z říjnových 2,9 procenta zpomalila na 2,4 procenta v listopadu. Rovněž jádrová inflace značně zpomalila (o 0,6 p. b. na 3,6 procenta …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Český systém přijímaček tlačil žáky na střední školy, kam nechtěli

Analýza
Dosavadní systém přijímacích zkoušek na střední školy donutil žáky a jejich rodiče k tomu, aby si vybírali takové zařízení, kam se s jistotou dostanou – ovšem bez ohledu na zájem dítěte. Ukázalo to rozsáhlé šetření Národního institutu SYRI a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Středočeském kraji, jehož výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.