Trinity opět zvýšila úrok u spoření. Tentokrát už všem

Trinity Bank již po několikáté zareagovala obratem na zvýšení úrokových sazeb Českou národní bankou a ještě týž den automaticky zvýšila úrokovou sazbu na spořicím účtu Dobrý klient na 3,18 procenta.
Trinity Bank opět zvýšila úrok u spoření. Tentokrát už všem. Ilustrační foto: Wikimedia.org/Phoralik [CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

Poprvé od vzniku marketingového vábení klientů a jejich peněz v říjnu loňského roku zvýšila úrok všem, aniž to podmiňovala novými vklady a zakládáním nových účtů. Možná i proto byla s novou sazbou opatrnější.

„Zvýšení sazby bylo realizováno v souladu s obchodní strategií banky a obezřetným hospodařením, v rámci něhož musíme dbát také na zhodnocení investice do kapitálu Trinity Bank našich více než 9000 akcionářů, kteří jsou v naprosté většině taktéž klienty naší banky,“ sdělila Trinity jednomu ze svých klientů.

PSALI JSME:
Není všechno Trinity, co se třpytí. Lukrativní úrok je pouze pro nové klienty

Předběžné finanční výsledky Trinity Bank za rok 2021 potvrzují, že jí marketingová akce Dobrý klient funguje. Plánovaný zisk před zdaněním překročila o 74 procent a jeho hodnota dosáhla 200 milionů korun.

To je o 167 procent víc, než v roce 2020, kdy to bylo 75 milionů. Banka díky na tuzemské poměry nadstandardním úrokovým sazbám avizuje i značný nárůst objemu depozit, byť jejich výši nezveřejnila. Z výsledku za tři čtvrtletí vyplývá, že banka spravuje přes 15 miliard korun na vkladech svých klientů.

PSALI JSME:
Lov na klienty, nebo na peníze?

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Hypotéku teď neberte, budou levnější

Lidé se teď často ptají, zda si mají na hypotéku pořídit vlastní nemovitost, v níž spatřují pojistku proti tak rapidní inflaci. Hypotéku nyní spíše nebrat. Bude levněji. Podívejme se, co říkají světové dluhopisové …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Michael Žantovský: „Velká hra se bude odehrávat v jihovýchodní Asii“

Rozhovor
Uspořádání po světové a studené válce je pryč. „Myslím si, že je zřejmé, že až, jak doufám, skončí to poslední Putinovo vojenské dobrodružství katastrofou nebo přinejmenším neúspěchem pro Rusko, tak oblast, kde se bude odehrávat to, čemu diplomati říkají velká hra, tak to je přesně oblast Jihovýchodní Asie,“ říká v rozhovoru Michael Žantovský.