Tým znalců PKF APOGEO Esteem posílil Luboš Smrčka

Znalecká kancelář PKF APOGEO Esteem získala v prosinci významnou posilu. Je jí Luboš Smrčka, znalec s oprávněním na oceňování podniků, cenných papírů a burzovních trhů, který je zároveň insolvenčním správcem.
Tým znalců PKF APOGEO Esteem posílil Luboš Smrčka. Foto: PKF Apogeo Esteem

Prof. Ing. Luboš Smrčka, CSc. si postupně osvojil řadu ekonomických odborností. Vyučuje na Vysoké škole ekonomické, je autorem či spoluautorem řady knih a článků.

Akciová společnost PKF APOGEO Esteem je znaleckou kanceláří dle zákona č. 254/2019 Sb., o znalcích, znaleckých kancelářích a znaleckých ústavech. Patří k největším znaleckým kancelářím v oboru ekonomiky s týmem více než 20 soudních znalců a expertních pracovníků.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Začal Global Money Week 2024

Od pondělí 18. do neděle 24. března 2024 se v České republice koná 12. ročník celosvětové vzdělávací akce Global Money Week. Česká bankovní asociace letos v jeho rámci opět pořádá národní kolo finančně-vědomostní …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Konec týrání, jatka budou na kamerách

Analýza
Česká vláda udělala další krok směrem k ochraně zvířat. Od začátku roku 2026 budou provoz na všech tuzemských jatkách monitorovat kamery. Ministerstvo zemědělství si od tohoto kroku slibuje výrazné omezení týrání zvířat při porážení.