UPS Healthcare jmenovala nového ředitele logistiky a distribuce v Evropě a Latinské Americe

Personálie
Felipe Morgulis se stal prezidentem divize logistiky a distribuce společnosti UPS Healthcare pro Evropu a Latinskou Ameriku. Společnost UPS Healthcare o tom informovala v tiskové zprávě s tím, že mezi Morgulisovy priority v nadcházejících měsících a v průběhu roku 2024 patří obchodní růst v Evropě a Latinské Americe, včetně nových certifikovaných moderních skladů.
Felipe Morgulis se stal prezidentem divize logistiky a distribuce společnosti UPS Healthcare pro Evropu a Latinskou Ameriku. Foto: UPS Healthcare

Do UPS nastoupil v roce 2022 v rámci akvizice společnosti Bomi Group, kde působil jako viceprezident pro provoz a měl odpovědnost za její obchodní aktivity v jižní Evropě a Latinské Americe. Nyní sídlí v Itálii a bude přímo podřízen Johnu Bollovi, prezidentovi UPS Healthcare. V nové pozici se chce zaměřit na obchodní růst v Evropě a Latinské Americe, včetně nových certifikovaných moderních skladů.

Morgulis, původem z Brazílie, od roku 2018 zastával funkci provozního ředitele skupiny Bomi, která působí v oblasti logistiky a managementu zdravotnických produktů. Byl odpovědný za kontrolu kvality, provoz, marketing a obchod. Šlo o období rychlého růstu v důsledku získání nové zákaznické základny a několika akvizic, které si vyžádaly provozní restrukturalizaci.

Od té doby pomáhal řídit růst společnosti a rozšiřovat aktivity, které podpořily její výrazný obchodní úspěch. K tomu patří akvizice společnosti Transport Chabas Santé, která rozšířila působnost UPS Healthcare v jižní Francii, otevření jednoho z největších zdravotnických logistických zařízení v Evropě nedaleko Madridu a také certifikace udržitelnosti pro distribuční síť společnosti v Itálii a Brazílii.

PSALI JSME:
„Městská logistika“ bude nabývat na významu. Developeři musejí reagovat na růst on-line prodejů

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Český systém přijímaček tlačil žáky na střední školy, kam nechtěli

Analýza
Dosavadní systém přijímacích zkoušek na střední školy donutil žáky a jejich rodiče k tomu, aby si vybírali takové zařízení, kam se s jistotou dostanou – ovšem bez ohledu na zájem dítěte. Ukázalo to rozsáhlé šetření Národního institutu SYRI a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Středočeském kraji, jehož výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.