UPS Healthcare jmenovala nového ředitele logistiky a distribuce v Evropě a Latinské Americe

Felipe Morgulis se stal prezidentem divize logistiky a distribuce společnosti UPS Healthcare pro Evropu a Latinskou Ameriku. Společnost UPS Healthcare o tom informovala v tiskové zprávě s tím, že mezi Morgulisovy priority v nadcházejících měsících a v průběhu roku 2024 patří obchodní růst v Evropě a Latinské Americe, včetně nových certifikovaných moderních skladů.
Felipe Morgulis se stal prezidentem divize logistiky a distribuce společnosti UPS Healthcare pro Evropu a Latinskou Ameriku. Foto: UPS Healthcare

Do UPS nastoupil v roce 2022 v rámci akvizice společnosti Bomi Group, kde působil jako viceprezident pro provoz a měl odpovědnost za její obchodní aktivity v jižní Evropě a Latinské Americe. Nyní sídlí v Itálii a bude přímo podřízen Johnu Bollovi, prezidentovi UPS Healthcare. V nové pozici se chce zaměřit na obchodní růst v Evropě a Latinské Americe, včetně nových certifikovaných moderních skladů.

Morgulis, původem z Brazílie, od roku 2018 zastával funkci provozního ředitele skupiny Bomi, která působí v oblasti logistiky a managementu zdravotnických produktů. Byl odpovědný za kontrolu kvality, provoz, marketing a obchod. Šlo o období rychlého růstu v důsledku získání nové zákaznické základny a několika akvizic, které si vyžádaly provozní restrukturalizaci.

Od té doby pomáhal řídit růst společnosti a rozšiřovat aktivity, které podpořily její výrazný obchodní úspěch. K tomu patří akvizice společnosti Transport Chabas Santé, která rozšířila působnost UPS Healthcare v jižní Francii, otevření jednoho z největších zdravotnických logistických zařízení v Evropě nedaleko Madridu a také certifikace udržitelnosti pro distribuční síť společnosti v Itálii a Brazílii.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB