Urinal získal hned dvě prestižní ocenění. Je jedničkou spotřebitelů i lékárníků

Urinal je nejdůvěryhodnější značkou na českém trhu péče o močové ústrojí. Rozhodli o tom čeští spotřebitelé v průzkumu agentury Nielsen, který je realizován jako součást programu Důvěryhodné značky lékárenského trhu. Navíc doplněk stravy Urinal Akut v nezávislém průzkumu portálu educomm.cz realizovaném mezi zaměstnanci lékáren získal 1. místo v kategorii močové cesty. Značka Urinal je dlouhodobě leaderem na českém trhu.
Ilustrační foto

Urinal své kategorii kraluje díky expertnímu a komplexnímu portfoliu. Přináší inovace v péči o močové cesty a snaží se prolamovat mýty a tabu, která obklopují téma ženského intimního zdraví. Misí Urinalu je podporovat dnešní ženu ve všech jejích aktivitách.

„Úspěšnost značky u obou segmentů – u spotřebitelů i lékárníků – nás utvrdila v tom, že má obrovský smysl vyvíjet nové produkty a budovat komplexní péči o intimní zdraví. Stali jsme se pro moderní ženy ale i odborníky expertem ve své kategorii a této důvěry si nesmírně vážíme,“ říká Zuzana Ticháková, brand manažerka společnosti Walmark. Marketingový program v České republice s názvem Důvěryhodné značky hodnotí důvěru ve značky na trhu pouze na základě názoru českých spotřebitelů. Ti prostřednictvím online dotazníku hodnotili v 15 kategoriích 150 značek, které byly nominovány automaticky na základě prodejů.

Certifikát První volba lékárníka 2019 uděluje vzdělávací portál pro lékárníky a farmaceutické asistenty Educomm.cz. Do nezávislého průzkumu se zapojilo 659 zaměstnanců lékáren z celé České republiky. Doplněk stravy Urinal Akut byl vyhodnocen jako jejich první volba v kategorii močové cesty.

Řada produktů Urinal od Idelyn je odborníkem na komplexní péči o močové cesty až po ledviny. Idelyn je dceřiná společnost Walmarku. Vznikla v roce 2015. Portfolio Urinal obsahuje různé druhy přípravků dle potřeby a situace určené pro dospělé i děti. Rodina Urinal se minulý rok rozrostla o revoluční novinku doplněk stravy Urinal Express pH přinášející rychlou úlevu od nežádoucích pocitů a letos o inovativní podporu ledvin Urinal Nefro. Doplnila tak tuto řadu osvědčených doplňků stravy – Urinal Akut, Urinal a Urinal Sirup.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Jan Richtárik se stal majoritním vlastníkem CNC TVAR

Jan Richtárik, spoluzakladatel jedné z nejvýznamnějších evropských společností zabývajících se komplexním CNC velkoobráběním, CNC TVAR s.r.o. ze Stráže nad Nisou, se stal skrze mateřskou společnost jejím majoritním …

Cizinci staví bez oprávnění, úřady to neřeší

Na jednu stranu by se bez nich české stavebnictví neobešlo, na druhou za nimi zůstávají nekvalitní finální konstrukce, které se nezřídka musí složitě opravovat i v objektech, které už byly předány do užívání: Tak …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Devět z deseti rodičů dává dětem kapesné. Nejčastěji kolem pěti stovek měsíčně

Průzkum
Typické české dítě jako kapesné od svých rodičů dostává kolem 500 Kč měsíčně, rodiče mu je vyplácí pravidelně každý měsíc a nejčastěji v hotovosti. Vyplývá to z marketingového výzkumu, který si na téma rodinné finance u výzkumné agentury Kantar zadala Equa bank. Oceňujeme, že banka šetření neprezentuje jako „reprezentativní průzkum“, což při pěti stech respondentů činí řada jiných firem.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru