Václav Lokaj povede obchod a marketing ČSOB Penzijní společnosti

Václav Lokaj (42) se stane s platností od 1. června obchodním a marketingovým ředitelem ČSOB Penzijní společnosti. V této pozici vystřídá Ladislava Rokose, který se rozhodl skupinu ČSOB opustit.
Obchod a marketing ČSOB Penzijní společnosti nově povede Václav Lokaj. Foto: ČSOB

Václav je dlouholetým zaměstnancem skupiny ČSOB. Pracuje zde od roku 2003 a po celou dobu své profesní kariéry se zaměřuje na oblast obchodu – nejprve v pobočkové síti jako retailový i firemní bankéř a posléze od roku 2008 v manažerských rolích.

Následně od roku 2012 pracoval v centrálních útvarech, mj. jako projektový manažer útvaru Produkty a služby a zaváděl v ČSOB věrnostní program pro retailové klienty. Od roku 2016 pak vedl tým segmentových manažerů se zaměřením na řízení retailového klientského portfolia a rozvoj spolupráce ve skupině ČSOB.

V rámci této pozice je také součástí projektu integrace ČMSS do skupiny ČSOB. Řídí i aktivity spojené s věrnostním programem ČSOB a Poštovní spořitelny a motivačním programem pro retailové zaměstnance partnerských společností.

Václav se v rámci nové pozice zaměří na činnosti spojené s probíhající digitalizací jednotlivých procesů Penzijní společnosti a portfolio management klientské báze. Mezi jeho další aktivity bude patřit zefektivnění interních procesů a pokračování ve sjednocování jednotlivých postupů ve spojení se skupinou ČSOB.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru